Mężczyzna myjący szyby okienne

Obrazy Getty’ego


Przyszła wiosna! Rozpocząłeś roczny wiosenne porządki odświeżyć już? Jeśli nie, powinieneś chwycić próżniaA wycierać i wszystko inne, czego potrzebujesz, aby Twój dom wyglądał lepiej niż nowy. Oznacza to, że być może będziesz musiał przenieść plik meble dookoła, kop głęboko i wyszoruj wszystko za pomocą płuczka mocowania i spraw, aby Twój dom wyglądał nieskazitelnie. Zbyt zajęty, aby dokładnie wyczyścić? Bez problemu! Niech a odkurzacz robota Lub wycierać wykonać całą pracę za ciebie. Jest nawet robot do czyszczenia okien jeśli potrzebujesz.

Cokolwiek zrobisz, aby posprzątać swój dom w tym sezonie, nie rób tego bez zaopatrzenia się w odpowiednie narzędzia i materiały. Dzięki wyprzedażom możesz sporo zaoszczędzić na najlepszych artykułach do wiosennych porządków płuczki wirowe Do odkurzacze ręczne i wszystko pomiędzy w Walmart teraz. Czytaj dalej, aby poznać niektóre z naszych ulubionych narzędzi do czyszczenia, które musisz mieć, aby utrzymać swój dom w doskonałym stanie.


Najlepsze oferty wiosennych porządków w Walmarcie

Odkurzacz bezprzewodowy Dyson V8 Origin+ (26% zniżki)

Bezprzewodowy odkurzacz Dyson V8 Origin+

Walmart


Ten bezprzewodowy odkurzacz to wszystko, czego potrzebujesz, aby usunąć okruszki, sierść zwierząt i inne głęboko osadzone zanieczyszczenia. Co więcej, jest dostępny w kolorze jasnofioletowym, co może nawet sprawić, że będziesz chciał wyczyścić. Ciężko się sprzedać, ale może?

Jest wszechstronny pod każdym względem, z drążkiem rozczesującym, który pomaga głęboko wyczyścić dywany i twarde podłogi. Na szczotce znajdują się również łopatki do usuwania włosów, które pomogą Ci usunąć uporczywe zabrudzenia. Ponadto system filtracji obejmujący całą maszynę wychwytuje alergeny, kurz i inne nieprzyjemne cząsteczki unoszące się w powietrzu, zapewniając lepszą ogólną jakość powietrza.

Czyść szybko i skutecznie dzięki temu Dysonowi, który zmienia się również w ręczny odkurzacz ze końcówką szczelinową, szczoteczką wielofunkcyjną i funkcją bezdotykowego usuwania całego brudu.

Jeśli czekałeś, aż odkurzacz Dyson trafi do sprzedaży, na pewno będziesz chciał wydać trochę gotówki. Można go teraz znaleźć w sprzedaży w Walmart za 330 dolarów, czyli mniej niż zwykła cena 420 dolarów.


Odkurzacz pionowy Shark Navigator Lift-Away ADV (53% zniżki)

Odkurzacz pionowy Shark Navigator Lift-Away ADV

Walmart


Shark produkuje szeroką gamę potężnych odkurzaczy, a ten radzi sobie z najcięższymi śmieciami, jakie możesz mu zadać. Jedną z jego najważniejszych cech jest możliwość podniesienia go z podwozia i przekształcenia w mobilne, ręczne narzędzie do czyszczenia trudno dostępnych miejsc.

Używany jako zwykły odkurzacz zapewnia głębokie odkurzanie dywanów, mocne ssanie na twardych podłogach oraz filtr HEPA, który zatrzymuje 99,9% kurzu i alergenów. Jest lekki, łatwy w manewrowaniu i zawiera dodatkowe narzędzia, które można sparować z podnoszoną kapsułą, aby zapewnić jeszcze dokładniejsze czyszczenie.

Jedno zastrzeżenie: nie jest to odkurzacz bezprzewodowy, ale oznacza to również, że nie wyczerpie mu się bateria i ma sterowanie jak znacznie cieńszy, znacznie lżejszy odkurzacz w sztyfcie – więc prawdopodobnie tego nie zauważysz i nie przejmiesz się tym.

Jeśli czekałeś na odkurzacz o wszechstronności bezprzewodowego urządzenia ręcznego, to właśnie go znalazłeś. Jest teraz w sprzedaży w Walmart za 119 dolarów, w porównaniu ze zwykłą ceną wynoszącą 239 dolarów.


Uniwersalny mop parowy Shark Steam & Scrub (43% zniżki)

Mop parowy Shark Steam & Scrub typu „wszystko w jednym”.

Walmart


Czasami trzeba skorzystać z pomocy mopa parowego, aby usunąć brud, z którym zwykły mop nie jest w stanie sobie poradzić. W tym przypadku chodzi o dezynfekcję podczas czyszczenia, dzięki czemu możesz zrobić to wszystko na raz.

Wykorzystuje unikalną nakładkę mopa, która się obraca, zapewniając delikatne czyszczenie, które nie rysuje, ale przecina tłuszcz, brud, kurz i rozlane ciecze lepiej niż sam standardowy mop. Wykorzystuje również parę do odkażania po usunięciu wszystkich plam, bakterii i wszystkiego, co kryje się na podłodze.

Wybierz jeden z dwóch trybów pary. Nie zawsze będziesz chciał wypuścić mnóstwo pary, gdy masz do czynienia z mniejszymi bałaganami, więc wybierz opcję „lekką”. To powinno sprawić, że improwizowane sesje sprzątania będą znacznie łatwiejsze w zarządzaniu. A kiedy już skończysz, wyjmij nakładkę mopa, aby ułatwić czyszczenie za pomocą jednego przycisku.

Możesz teraz kupić ten mop w Walmart za jedyne 109 dolarów, czyli z rabatem w stosunku do zwykłej ceny 180 dolarów.


Robot odkurzający iHome AutoVac Nova S1 Pro (67% zniżki)

Robot odkurzający iHome AutoVac Nova S1 Pro

Walmart


Być może nie słyszysz zbyt wiele o iHome w przestrzeni próżniowej robota, ale nadal jest to kompetentny konkurent, szczególnie z taką zniżką. Ten robovac ma wszystkie zalety, jakich można oczekiwać od najlepszych marek, a także kilka innych ciekawych funkcji.

Wykorzystuje specjalny system mapowania domu, który współpracuje z LiDAR, aby zeskanować plan piętra i utworzyć niestandardową trasę sprzątania. Użyj dołączonej aplikacji, aby ustawić wirtualne granice i zapobiec przedostawaniu się próżni do obszarów, w których nie powinna się znajdować.

Jeśli chodzi o moc czyszczenia, siła ssania urządzenia wynosząca 2700 Pa oznacza, że ​​może on odkurzyć rozsypane przekąski, kurz, brud, sierść zwierząt i inne substancje bez konieczności zbliżania się do urządzenia. Po metodycznym czyszczeniu może wrócić do stacji dokującej, aby się naładować i opróżnić. Jeśli potrzebujesz bardziej specjalistycznej kontroli, połącz się z Alexą lub Asystentem Google i wydawaj polecenia głosowo.

Przynieś do domu tego robota odkurzającego za jedyne 139 USD, czyli obniżoną w stosunku do normalnej ceny wynoszącej 400 USD.


Robot odkurzający i mopujący Yeedi by Ecovacs (19% zniżki)

Yeedi firmy Ecovacs Robot odkurzający i mopujący

Walmart


Jeśli wolisz, aby Twój robot odkurzający miał również funkcję mopa, doskonałym wyborem będzie system kombinowany.

Ten elegancki i smukły robot odkurzający i mop to połączenie tego, co najlepsze z obu światów, z dokładną technologią mapowania i doskonałą zwrotnością, dzięki czemu można go dostać tam, gdzie trzeba, kiedy go potrzebujesz.

Wykorzystuje siłę ssania 3000 Pa, aby najpierw usunąć brud i inne zabrudzenia, ale może przełączyć się na inteligentne czyszczenie mopem, aby uporać się z mokrymi zabrudzeniami w trudno dostępnych miejscach i wąskich obszarach, aby zapewnić najlepszą możliwą czystość. Co najważniejsze, może odkurzyć i wytrzeć mopem za jednym razem, więc nie musisz czekać na zakończenie jednego cyklu przed rozpoczęciem kolejnego.

Jego samoopróżniający system sam osadza brud w 2,5-litrowym worku, którego również nie trzeba opróżniać przez 60 dni. Dzięki ponad 200 minutom czasu pracy na jednym ładowaniu łatwo zrozumieć, dlaczego warto go mieć.

Zdobądź ten robot odkurzający i mop za 429 USD, po obniżce ze zwykłych 500 USD.


Odkurzacz ręczny Shark UltraCyclone Pet Pro (28% zniżki)

Odkurzacz ręczny Shark UltraCyclone Pet Pro

Walmart


Kochamy nasze zwierzaki, ale potrafią narobić naprawdę sporego bałaganu. Nie pozwól im przejąć Twojego domu. Zdobądź ten ręczny odkurzacz, aby usunąć sierść zwierząt z podłóg i tapicerki i odzyskać swój dom.

Ten ręczny odkurzacz wykorzystuje dwa strumienie powietrza dla lepszego zasysania, a także mocny, zmywalny filtr, dzięki czemu możesz go wyczyścić, gdy zauważysz, że odkurzacz nie zasysa tak dużo brudu. W zestawie znajduje się także specjalna szczotka do sierści zwierząt domowych z płetwami, które ułatwiają rozczesywanie wszystkiego, co zbierze.

A co jeśli nie masz zwierząt? Ten ręczny odkurzacz jest nadal wart Twojego czasu dzięki pojemnikowi na kurz XL, mocnemu ssaniu i lekkiej obudowie. Co więcej, możesz wyrzucić brud do kosza za pomocą wyrzutnika obsługiwanego jednym przyciskiem, co znacznie ułatwia pracę.

Przynieś do domu tę próżnię z Walmart już teraz za 69 USD, czyli obniżoną z normalnej ceny 90 USD.


Elektryczna płuczka wirowa Idoo (70% zniżki)

Elektryczna płuczka wirowa Idoo

Walmart


Musisz posprzątać łazienkę? Nie atakuj go rolką ręczników papierowych. Dodaj do tego szorowarkę elektryczną, a nigdy nie będziesz mieć lepiej wyglądającego prysznica i toalety – ani kuchni, jeśli o to chodzi.

Ta bezprzewodowa, elektryczna szczotka do czyszczenia ma silnik pracujący z prędkością 435 obr./min, dzięki czemu bez trudu usuwa najbardziej uporczywe plamy, jakie tylko możesz. Świetnie nadaje się do stosowania wszędzie tam, gdzie znajdują się płytki, szkło prysznicowe, twarda podłoga i meble ogrodowe. Dodatkowo posiada pięć rodzajów główek szczoteczek, które ułatwiają lepsze czyszczenie.

Jeśli podczas wiosennych porządków zawsze będziesz zbyt wcześnie odkładany na bok, maszyna taka jak ta może zmniejszyć część siły roboczej potrzebnej do przeprowadzenia większych porządków. Poza tym, jak zapewne już widziałeś na TikToku, oglądanie tego typu narzędzi sprawia ogromną satysfakcję, gdy patrzysz na ich działanie.

Ten jest mocno przeceniony. Możesz go kupić w Walmarcie za jedyne 35 USD, co stanowi ogromną obniżkę ceny w porównaniu z pierwotną sugerowaną ceną detaliczną wynoszącą 110 USD.


Zrodlo

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here