Słuchaj poprzez: Podcasty Apple | Spotify | Muzyka Amazona | Więcej platform

W czwartym odcinku Dawno się nie widzieliśmy: podcastJD Witherspoon (Adult Swim’s Lazora WulfaFUSETV Cukier i zabawki) i Brandona Wardella (Myślę, że powinieneś wyjechać z Timem Robinsonem, Ograniczyć entuzjazm) zdejmują opaski z oczu, patrzą z radością w oczy drugiej osoby i rozmawiają o ważnych sprawach — na przykład o tym, co naprawdę ich wkurza. Posłuchaj ich oświeconych i wściekłych bełkotów powyżej lub gdziekolwiek znajdziesz swoje podcasty. Cały odcinek możesz także obejrzeć poniżej.

Witherspoon nie ma już ochoty gościć obu Super cios na TBS i KONFETTI na Facebooku Oglądaj. Tymczasem Wardell jest obecnie współgospodarzem podcastu Tak, ale nadal z Jackiem Wagnerem, a ostatnio odbył trasę koncertową zarówno z Bobem Odenkirkiem, jak i Bo Burnhamem. Rzecz w tym, że obaj ci goście mają talent komediowy od wielu dni, a ich rozmowa sprawia, że ​​ten fakt jest przezabawnie oczywisty. Jest dowcipny, fascynujący, porywający. Oboje rozmawiają o idealnym stanie umysłu, z którym warto się obudzić, co ich wkurza i co by robili, gdyby nie kręcili komedii.

Obejrzyj nowy odcinek i koniecznie go obserwuj Dawno się nie widzieliśmy gdziekolwiek znajdziesz swoje podcasty. Jeśli podobał Ci się program, prześlij nam recenzję na temat Muzyka Apple – to naprawdę pomaga!

Odgałęzienie Długo niewidziana komedia występ na żywo, Dawno się nie widzieliśmy wysyła dwóch komików z zawiązanymi oczami do Los Angeles” Poszukiwacze złota nie mając pojęcia, przed kim siedzą. Dopiero gdy zdejmą zasłony z oczu, mogą zobaczyć, czy ich współgość jest kimś, kogo znają, podziwiają lub o którym chociaż słyszeli.

Dawno się nie widzieliśmy: podcast jest prezentowany przez Consequence Podcast Network i Poszukiwacze złota.Zrodlo

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here