John Oliver usmażył Donalda Trumpa Ostatni tydzień dzisiaj wieczorem za swoje plany „zagarniania gotówki”, podczas gdy były POTUS po raz kolejny ubiega się o Biały Dom.

„W tym roku bardziej niż kiedykolwiek wszystko, co zrobi Trump, będzie polegało na wyciąganiu pieniędzy” – powiedział Oliver w wieczornym programie HBO. „W tym roku był to jeden z nielicznych przypadków, kiedy poproszono go o zapłatę ceny za swoje czyny, ale już za niego płacą inni ludzie”.

Oliver powiedział, że Trump „zarabiał na swoim złym zachowaniu”, co można podsumować sprzedawaną przez niego koszulką ze zdjęciem policyjnym i napisem „Niewinny” z przodu.

Komik przejrzał listę rzeczy, które Trump robił, aby zebrać pieniądze na pokrycie swoich problemów prawnych, wykorzystując do tego swoich zwolenników.

„To człowiek, który bez przerwy opowiada o tym, że jest jednym z najbogatszych ludzi na Ziemi i żebrze nieznajomych o pieniądze w filmie z zakładnikami, który wygląda, jakby został nakręcony w domu nawiedzonym przez najbardziej tandetne duchy świata” – Oliver powiedział o filmie wideo, które Trump udostępnił, prosząc swoich fanów o przekazanie pieniędzy.

Oliver zauważył również, że Trump sprzedawał Biblię, wodę kolońską, tenisówki, minigłośnik z rysunkowym Trumpem i słuchawki douszne w złotym etui. Warto również zauważyć, że platforma cyfrowa Truth Social weszła na giełdę, „a akcje przekroczyły oczekiwania”, gdy jego zwolennicy kupowali akcje, podnosząc wycenę firmy.

W głównym wątku programu Oliver opowiedział o aplikacjach do dostarczania jedzenia. Zrezygnował z Uber Eats w związku z reklamą Seana „Diddy’ego” Combsa na Super Bowl, biorąc pod uwagę zarzuty przeciwko raperowi, które pojawiły się w tym tygodniu.

„Przypuszczam, że Uber Eats może teraz żałować tego ostatniego” – powiedział Oliver.

„Last Week Tonight” to reklama Uber Eats dla Diddy’ego

HBO

W reklamie Postmates skierowanej do społeczności LQBTQ+ bakłażan i brzoskwinia symbolizowały części ludzkiej anatomii.

Następnie Oliver nawiązał do pamiętnej sceny z filmu Luca Guadagnino z 2017 roku, w której Timothée Chalamet zadowala się brzoskwinią.

– Swoją drogą, miło popatrzeć na brzoskwinię Nazywaj mnie swoim imieniem zajęty i zajęty – role gejowskie powinny dostać aktorzy homoseksualni” – zażartował.

„Call Me By Your Name” Peach pojawia się w „Last Week Tonight”.

„Call Me By Your Name” Peach pojawia się w „Last Week Tonight”.

HBO

Zrodlo

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here