J. Cole miał to na myśli, zadając tytuł swojemu nowemu składankowi Może usunąć później. Raper usunął piosenkę „7 Minute Drill”, swój niesławny diss na temat Kendricka Lamara, z serwisów streamingowych, w tym Spotify, Apple Music i Tidal. Pierwotnie służył jako numer zamykający składankę.

W zeszłym tygodniu Cole był główną gwiazdą swojego corocznego festiwalu Dreamville. Podczas swojego setu poświęcił trochę czasu, aby wyjaśnić, że czuł konflikt w związku z tworzeniem i wydawaniem „7 Minute Drill”, a następnie nazwał to „najgorszą bzdurą, jaką kiedykolwiek zrobiłem w swoim pieprzonym życiu”. Podczas swojego przemówienia Cole nazwał „Like That” Lamara – piosenkę, która zapoczątkowała niedawny spór między artystami – „bazooką” i chciał, aby „7 Minute Drill” było konkurencyjne i „przyjazne”. Zamiast tego, jak stwierdził Cole, jego piosenka „nie pasuje do mojego ducha”.

Najnowszy album Cole’a pt. Poza sezonemwrócił w 2021 roku. Od tego czasu wydał wspomniany mixtape Może usunąć później a także jego współpraca z DJ Drama i Dreamville D-Day: składanka Gangsta Grillz. Cole nagrywał także piosenki z Drake’em, Lil Yachty, J-HopeSmino, Lil Durk i Bia, między innymi.Zrodlo

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here