Frankie Muniz była tytułową gwiazdą popularnego serialu komediowego Malcolm w środkuale teraz wyjaśnił, dlaczego są całe dwa odcinki, w których się nie pojawia, po wyjściu z planu.

Serwis News.com.au podaje, że amerykański były aktor dzielił się zwierzeniami z kolegami z obozu Jestem gwiazdą Australii kiedy ujawnił:

„Były dwa odcinki, w których mnie nie było. Zeszłem z planu”. Wyjaśnił też, że jego działania wynikały z tego, że napięcie na planie osiągnęło punkt wrzenia z powodu zachowania innych „pewnych osób”.

„Wszyscy bali się wstać, gdy pewni ludzie sprawowali kontrolę, byli niegrzeczni lub okazywali brak szacunku. Jakby chodzili po szpilkach i igłach” – wspominał.

„Byłam tak przerażona widokiem ludzi, którzy bali się bronić, pomyślałam: «Powiedz coś».

„Nie obchodziło mnie, czy powiedziano mi, że nigdy nie wrócę, bo było warto. Pomogło mi to, że serial był skupiony wokół mnie”.

Muniz, który w latach 2000–2006 występował jako środkowy brat Malcolm w przebojowym serialu, przeszedł na emeryturę, aby zostać kierowcą wyścigowym, i ujawnił, że stał się znacznie szczęśliwszy, odkąd opuścił przemysł rozrywkowy i Los Angeles.

Przed wejściem do południowoafrykańskiej dżungli Jestem Gwiazdąpowiedział news.com.au:

„Nigdy nie czułam, że w pełni pasuję do świata Hollywood, mimo że w tym świecie byłam. Byłem nominowany do nagród Emmy i Złotych Globów, chodziłem na te wszystkie imprezy, byłem tam i pomyślałem: „Jak się tu mam?”.

„Nienawidziłem Los Angeles, więc w pewnym sensie zostałem w swoim małym świecie, mojej małej bańce. Przeprowadziłem się do Arizony, zrobiłem to dla kaprysu i od razu zdałem sobie sprawę, że zacząłem patrzeć w górę.

„Zaczęło mi się podobać obserwowanie drzew i ptaków na niebie. Wyjście do sklepu spożywczego było świetną zabawą. Tego nie dostaniesz w Los Angeles. To przykre doświadczenie.”

Oprócz głównej roli telewizyjnej Muniz zagrał w takich hitach filmowych, jak m.in Agent Cody Banks, Duży gruby kłamcaI Paski wyścigowe.

Zrodlo

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here