W najnowszej wiadomości „rzeczy z twojego dzieciństwa stały się mroczne, szorstkie i brutalne” trwają prace nad nowym filmem aktorskim z oceną R Wojownicze Żółwie Ninja, w miarę jak Reporter z Hollywood Detale.

Adaptacja popularnego Wojownicze Żółwie Ninja: Ostatni Ronin Jeśli chodzi o fabułę, film będzie stanowić znaczną odmianę od zeszłorocznego, cieszącego się dużym powodzeniem filmu animowanego Wojownicze Żółwie Ninja: Mutant Mayhem. Tyler Burton Smith — współscenarzysta nadchodzącego Chłopiec Zabija Świat i 2019 rok Dziecinnie proste — ma zająć się scenariuszem, a Paramount Pictures będzie nadzorować.

Pomimo swojej kreskówkowej konotacji, Wojownicze Żółwie Ninja Seria ma zaskakujący precedens w przypadku historii bardziej zorientowanych na dorosłych. Oryginalna seria z 1984 roku, wydana jako czarno-biały, niezależny komiks, była inspirowana twórczością Franka Millera, Chrisa Claremonta i Marvela z lat 80., a także naśmiewała się z nich. Późniejsze promocje na zabawki, telewizyjne kreskówki i filmy z lat 90. pomogły w zdobyciu reputacji firmy bardziej przyjaznej dzieciom i kolorowej.

Wojownicze Żółwie Ninja: Ostatni Ronin kontrastuje z taką reputacją. Akcja rozgrywa się w totalitarnej przyszłości i przedstawia potomków Shreddera zabijających po kolei główną obsadę. Komiks odniósł ogromny sukces i doprowadził do kontynuacji serii, Wojownicze Żółwie Ninja: Ostatni Ronin II – Re-Ewolucja.

Film z kategorią R, który nie ma jeszcze tytułu, nie jest jedyny Żółwie projekt w przygotowaniu. Animowany pisk Wojownicze Żółwie Ninja: Mutant Mayhem jest obecnie w fazie rozwoju. Ponadto w 2021 r. ogłoszono kolejną interpretację na żywo (inną niż wersja z oceną R), a scenariusz mają napisać Collin i Casey Jost.Zrodlo

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here