Elizabeth Hurley opadła szczękę, gdy w maju 2023 r. założyła buty do uda bez spodni, a fanom wystarczyło, aby pomyśleli, że wygląda na mniej niż 20 lat. 58-letnia brytyjska modelka i aktorka powiedziała jej na Instagramie, że ma „ciało” nastolatki”, pozując do dwóch zdjęć, z których na drugim widać 22-letniego syna Damiana Hurleya. Skwiercząca, bo zrezygnowała ze swojego charakterystycznego bikini na rzecz za dużego swetra i butów, Liz zachwyciła się, gdy pokazała swoje zgrabne nogi i postawiła na jaskrawy róż, a fani zostawili ją ponad 62 000 polubień. Polubienie nadeszło także od byłej gwiazdy Bravo, Lisy Rinny.

Kontynuacja artykułu poniżej ogłoszenia

Nie potrzeba bikini

Przewiń, aby zobaczyć zdjęcia. Pozując ze studia, pokazując swoje długie na milę nogi, Liz poszła w stronę dyskoteki w jaskraworóżowej bluzie z kapturem z metalicznym logo w kształcie kuli z przodu. Bluza ocierała się o jej uda Austina Powersa gwiazda już rozgrzewała fanów pod kołnierzykiem swoimi zabójczymi nogami, tymi nie do końca widocznymi jak dodała w czarnych butach sięgających tuż nad kolano. Przyjmując pewną siebie pozę, kładąc dłonie w stronę rąbka bluzy, Liz rozpuściła włosy i założyła kaptur, eksponując lodowatoniebieskie oczy i podkreślając je przydymionym czarnym eyelinerem.

Kontynuacja artykułu poniżej ogłoszenia

Zobacz więcej zdjęć poniżej!

Drugie zdjęcie przedstawiało bliźniacze spojrzenia, ale w potrójnej formie, gdy Liz pozowała w tej samej bluzie z kapturem i synem Damianem w czarnej wersji. Do duetu dołączył projektant obuwia i bliski przyjaciel Liz, Patrick Cox. W podpisie Hurley napisał: „Uwielbiam moją nową bluzę @doorsofperception_ibiza w kształcie kulki dyskotekowej autorstwa jedynego @thepatrickcox”.

„Wspaniała jak zawsze, pani Hurley” – odpowiedział jeden z fanów. Inna napisała, odnotowując obecność rodziny: „Twój syn jest oszałamiający, tak samo jak jego piękna matka”. Inni jednak skupili się na tym, jak niesamowicie Liz wygląda w wieku 58 lat, a jeden z fanów powiedział gwiazdorowi, że ma „ciało nastolatki”.

Kontynuacja artykułu poniżej ogłoszenia

To ciało w bikini w wieku 58 lat

Liz znana jest z tego, że priorytetowo traktuje swoje dobre samopoczucie i niedawno cieszyła się pobytem w tym luksusowym hotelu Vivamayr uzdrowisko w Austrii. Podczas gdy gwiazdy w jej wieku mogą łatwo spotkać się z krytyką za rozbieranie się w mediach społecznościowych, Liz zyskuje za to tylko pochwały.

„Wiem, że nie noszę dzisiaj rzeczy, które nosiłam, gdy miałam 25 lat. I mogłabym, gdybym chciała. A gdybym chciał, zrobiłbym to. Ale nie chcę, bo znam kogoś, kto ma 25 lat, to znaczy ich odzież. I wiem, że tak nie jest Mój odzież. Czuję się z tym absolutnie dobrze” – powiedziała Ona wie.

Kontynuacja artykułu poniżej ogłoszenia

Noś bikini, jeśli chcesz

Wyrażając swoje obrzydzenie do agizmu, aktorka kontynuowała: „To całkowity absurd, jeśli ludzie myślą, że nie mogą założyć bikini i cieszyć się przebywaniem na plaży, bo mogą uważać, że ich ciało wygląda na zbyt stare”.

Zrodlo

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here