Dawny Duże śniadanie prezenterka Denise Van Outen w niedzielę zwróciła na siebie uwagę w odważnym kostiumie kąpielowym w zwierzęcy wzór, zamieniając swoje rodzinne miasto w Essex na odrobinę luksusu w słonecznym Dubaju.

Na Instagramie 49-letnia gwiazda telewizji zamieściła trzy radosne zdjęcia, na których widać matkę jednego dziecka wywołującą burzę na złotej, piaszczystej plaży. Wśród zdjęć DJ umieściła zdjęcie siebie w zabawnej pozie, a także efektowne selfie, na którym centralnie widać jej akcesorium na głowę z motywem wielkanocnym.

©Instagram
Denise poleciała do Dubaju na przerwę wielkanocną

Na idylliczny wypad na plażę Denise założyła głęboki kostium kąpielowy ozdobiony odważnym czarno-białym zwierzęcym nadrukiem.

Podniosła swój strój kąpielowy za pomocą pary czarnych koronkowych uszu króliczka i uzupełniła go stylowymi czarnymi okularami przeciwsłonecznymi.

kobieta ma na sobie okulary przeciwsłoneczne i koronkowe uszy króliczka ©Instagram
Gwiazda telewizyjna założyła koronkowe uszy króliczka

Jeśli chodzi o fryzurę i makijaż, Denise założyła luźne platynowe loki, aby uzyskać bezproblemowy wygląd, a jasna różowa szminka dodała odrobinę koloru.

Podpisując mnóstwo zdjęć, napisała: “WESOŁEGO ALLELUJA!” a następnie emoji kurczaczka i króliczka wielkanocnego.

Chwaląc gwiazdę, jeden z obserwujących zachwycił się: „Absolutnie oszałamiający”, a inny dodał: „Uwielbiam twój kostium”.

Wymarzony wyjazd Denise następuje po tym, jak po 18 miesiącach spędzonych razem rozstała się ze swoim chłopakiem Jimmym Barbą. Wiadomość o ich rozstaniu wyszła na jaw pod koniec 2023 roku. „Zdecydowaliśmy się rozstać, ale pozostajemy wspaniałymi przyjaciółmi, a nasze rodziny i dzieci nadal są w kontakcie” – dodał. ona powiedziała Słońce.

Denise ze swoim chłopakiem Jimmym Barbą na premierze© Getty Images
Denise i Jimmy zaczęli się spotykać w 2022 roku

Przed znalezieniem miłości do Jimmy’ego Denise była w związku z Eddiem Boxshallem. Była para była razem przez siedem lat, zanim rozstali się w styczniu 2022 roku.

Denise w aksamitie na premierze Top Gun: Maverick© Getty Images
Gwiazda telewizyjna na premierze Top Gun: Maverick

Wiadomość o rozstaniu Denise z Eddiem była szokiem dla fanów. Napisała wtedy w mediach społecznościowych: „W ciągu ostatnich kilku miesięcy pojawiło się wiele spekulacji na temat mojego związku z Eddiem. Z przykrością muszę potwierdzić, że nie jesteśmy już parą. Musiałam podjąć trudną decyzję, aby nie kontynuować nasz związek.”

Kontynuowała: „Zawsze będę cenić dobre chwile, które razem spędziliśmy i pozostawione wspomnienia. Prosimy, abyście uszanowali w tym czasie naszą prywatność, szczególnie w przypadku naszych dzieci”.

Denise je lunch z Betsy©Instagram
Denise łączy ścisła więź ze swoją córką Betsy

Eddie ma dwójkę dzieci, a Denise ma córkę o imieniu Betsy ze swoim byłym mężem Lee Meadem. Była para poznała się po raz pierwszy, gdy Lee wziął udział w konkursie talentów BBC w 2007 roku i wygrał go Każde marzenie spełni, w którym Denise wystąpiła w roli sędziego. Zaręczyny ogłosili w styczniu 2009 roku, a w kwietniu tego samego roku pobrali się na Seszelach. 1 maja 2010 roku była para powitała na świecie córkę.

Ujawniając, jak on i była partnerka Denise współpracują z córką, Lee powiedział: „Myślę, że jak każda para, kiedy Twoje dziecko jest Twoim priorytetem, po prostu robisz wszystko, co w Twojej mocy, aby było szczęśliwe i bezpieczne. I właśnie to zrobiliśmy”.

Zrodlo

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here