Słuchaj przez: Podcasty Apple | Spotify | Podcasty Amazona | Więcej platform

Danielle MacDonald dołącza do Kyle’a Mereditha, aby porozmawiać o drugim sezonie serialu Turystajuż dostępny w serwisie Netflix. Posłuchaj nowego odcinka powyżej, lub gdziekolwiek znajdziesz swoje podcasty.

W nowym sezonie thrillera dramatycznego występuje Jamie Dornan, który gra ofiarę wypadku samochodowego, u której cierpi na amnezję. Bohaterka grana przez MacDonalda, Helen Chambers, próbuje poskładać jego życie w całość, choć oboje powoli zdają sobie sprawę, że pewne rzeczy lepiej pozostawić w przeszłości. MacDonald rozmawia o niesamowitym tonie serialu, wyjaśniając, jak czuła się „prawdziwie przerażona” podczas niektórych scen, a także o nowym doświadczeniu związanym z powrotem do postaci.

Początkowo skupiała się na scenie filmów niezależnych, ale kariera MacDonald od lat rozwija się dzięki rolom w filmach Kluski, Ciasto Patti$, i więcej. Ostatnio zagrała nawet epizod w teledysku Jelly Roll. „Nawet nie wiem, jak to się stało. To było naprawdę dość dziwne” – zauważa. „Myślę, że mój agent powiedział: «Po prostu czuję, że to będzie coś, czym będziesz zainteresowany.» A ja na to: „Tak, jestem”. Usłyszałem tę piosenkę i pomyślałem: „Absolutnie”.

Posłuchaj, jak Danielle MacDonald mówi o drugim sezonie serialu Turystafilmy niezależne i nie tylko powyżej lub obejrzyj wywiad poniżej. Aby być na bieżąco ze wszystkimi nowościami z Kyle Meredith z… podążać na Twojej ulubionej platformie podcastów; i bądź na bieżąco ze wszystkimi naszymi seriami, śledząc sieć podcastów Consequence.Zrodlo

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here