Cenzorzy Bianki nadal daje o czym rozmawiać, chociaż podczas swojego ostatniego publicznego wystąpienia była widziana wygląd, który pokazuje trochę mniej skóry o których ostatnio nauczał, jego Strój przypominał nam Kim Kardashian.

Page Six donosi, że 29-letnia architekt uczestniczyła w środę w przyjęciu urodzinowym Ty Dolla $ign w Los Angeles wraz z mężem Kanye Westem. biała minisukienka odsłaniająca szyję, dekolt i pępek.

Australijka uzupełniła swój strój z parą sandałów na wysokim obcasie.

Ten strój przypomniał mi tamte czasy Kim Kadashian, była żona Ye, miała na sobie sukienkę Alexandre Vauthier i sandały Givechy na obchodach urodzin 34. urodziny w Tao w Las Vegas.

Strona szósta podkreśla, że ​​sukienka noszona przez celebrytkę wiele lat temu również miała zapadnięty tułów, choć zebrany pośrodku i wykończony efektownymi ramionami. Te urodziny Kima Stało się to kilka miesięcy po ślubie z raperem.

Zdjęcie: Specjalne

Czy Bianca Censori kopiuje je Kim, czy oni je kopiują?

Ponieważ obaj mieli przewodnik po stylu Kanye Westa fani zdali sobie z tego sprawę Zarówno Bianca Censori, jak i Kim Kardashian mają tendencję do odzwierciedlania swojego stylu.

Na początku 2024 r. Założyciel SKIMS został oskarżony o kopiowanie stylu Censoriego kiedy założyła futrzaną czapkę podobną do tej, którą nosiła obecna żona piosenkarza na imprezie w Dubaju.

W zeszłym miesiącu architektka Yeezy założyła mikrospódniczkę mini ze stringami, która całkowicie odsłoniła jej tyłek, co Zestawiła ją z trójkątną górą od bikini z biustem, która przypominała metaliczne bikini Skims Kardashian.

Jednak pomimo podobieństw, które mogą istnieć między obydwomamłody Australijczyk wykazał się większą odwagą swoim wyglądem, dobrze z przezroczystymi ubraniami bez bielizny, Praktycznie pokazał publicznie swoje nagie ciałoprzy więcej niż jednej okazji.Zrodlo

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here