Sobota, 13 kwietnia 2024 r. – 10:10 WIB

Djakarta – Japoński producent pojazdów Toyota podobno będzie współpracować z Huawei nad opracowaniem zaawansowanego układu napędowego i jest gotowy zastosować go w swoich globalnych modelach.

Przeczytaj także:

Najpopularniejsze: Pan niechętny do potrącenia przez samochód, Nowy Hyundai 130 milionów IDR u dealera

Zgłoszone przez VIVA Otomotif ze strony HuaweiCentral w sobotę 13 kwietnia 2024 r. poinformowano, że Toyota i Huawei miały już poprzednią relację, ale w najnowszej widać szczególny nacisk na systemy napędowe.

Według najnowszego raportu Tencent Auto Toyota Motor planuje stworzyć model współpracy „Toyota + Huawei + Momenta” na rzecz nowych rozwiązań w zakresie inteligentnej jazdy.

Przeczytaj także:

Wersja LHKPN najbogatszego urzędnika RI, którego kolekcja luksusowych samochodów powoduje ślinienie, od Rolls-Royce’a do Bentleya

Ten konkretny mechanizm będzie się różnić od systemu zautomatyzowanej jazdy wysokiej klasy Oryginalne reklamy Huawei.

Momenta może skupić się na potrzebach wsparcia w tym stowarzyszeniu, podczas gdy Huawei może działać jako dostawca komponentów sprzętowych.

Przeczytaj także:

Przerażające momenty czerwonego transportu z rodziną potrąconą przez pociąg w Madiun

Ogólna współpraca zaowocuje nowymi, wspólnie stworzonymi rozwiązaniami w zakresie inteligentnej jazdy. Jeśli chodzi o szczegóły współpracy, firma w dalszym ciągu nie chce udzielać dalszych informacji.

Jednak wyniki tej współpracy prawdopodobnie zostaną pokazane podczas nadchodzącego Salonu Samochodowego w Pekinie w 2024 roku.

Dla informacji: Huawei i Toyota współpracowały nad inteligentnymi rozwiązaniami w kokpicie. Producent samochodów zazwyczaj integruje opracowany przez Huawei inteligentny kokpit ze swoimi luksusowymi samochodami elektrycznymi.

Obecnie firma planuje ponowną współpracę z chińskimi producentami OEM i budowanie nowych rozwiązań dla swoich globalnych zaawansowanych modeli samochodów.

Momenta i Toyota początkowo połączyły siły w 2020 r., aby świadczyć wysoce precyzyjne usługi mapowania z wykorzystaniem technologii widzenia kamerowego. Ponadto promuje urządzenia do nawigacji po mapach w Chinach.

Toyota pomaga także Momenta w finansowaniu jako inwestor. To z czasem zacieśnia więzi korporacyjne.

Następna strona

Jednak wyniki tej współpracy prawdopodobnie zostaną pokazane podczas nadchodzącego Salonu Samochodowego w Pekinie w 2024 roku.

Następna stronaZrodlo

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here