PBKS vs DC: Złe wieści dla Delhi Capitals, czołowy zawodnik Ishant Sharma wraca z kontuzją po skręceniu kostki

Trwa IPL 2024, a on zmaga się z pierwszą w sezonie kontuzją. Weteran Melonik Delhi Capitals Ishant Sharma utykał z boiska. To zła wiadomość dla DC. Zespół, który jest nieco wyczerpany atakiem tempowym, stracił swojego asa tempa z zespołu.

Ishant Sharma skręcił kostkę podczas gry w kręgle, po czym został stracony. Mitchell Marsh musiał przyjść i rzucić pozostałe trzy podania.

IPL

Podczas drugiego rzutu Ishant skręcił prawą kostkę po rzucie do Prabhsimrana Singha. Chudy zawodnik nie był w stanie kontynuować gry w kręgle, dlatego fizjoterapeuta został przewieziony na boisko w celu leczenia. Ale Ishant wyglądał na bardzo cierpiącego, w wyniku czego musiał odejść od ziemi.

Pravin Dubey wszedł na boisko jako rezerwowy obrońca w miejsce kontuzjowanego Ishanta. Nie wiadomo jeszcze, jaki będzie zakres obrażeń Ishanta.

Ale Ishant pokazał swój geniusz, zdobywając błyskotliwą furtkę. Zaczął swoje zaklęcie od złego akcentu. Rzucał kolejne widełki, nie mogąc dostosować się do swojej linii i długości. Ale potem dobrze wyzdrowiał i dobrym porodem oskalpował niebezpiecznego Shikhara Dhawana.

Sprawdź tutaj nasze najnowsze relacje internetowe –

Wybór redaktora

Aktualizacja NA ŻYWO PBKS vs DC IPL 2024: Pendżab pod kontrolą, Ishant Sharma kontuzjuje kostkę


Powiedz nam, dlaczego nie podobał Ci się nasz artykuł, abyśmy mogli go ulepszyć?

Źródło

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here