Gdy były kapitan CSK wyszedł z teatru i bez większych problemów wsiadł do samochodu, w powietrzu rozległy się pieśni „Dhoni, Dhoni”.

Co robisz, aby uczcić zwycięstwo w pierwszym meczu IPL 2024 przeciwko Royal Challengers Bengaluru? Oglądasz film! Dokładnie to samo zrobili Chennai Super Kings po zniszczeniu RCB w otwieraczu IPL 2024. Zespół CSK został przyłapany w sobotę przy wyjściu z kina Sathyam w Chennai, gdy przed teatrem czekał duży tłum, aby rzucić okiem na gwiazdy CSK.

Ogromne tłumy zgromadziły się, aby zobaczyć gwiazdy z bliska, a cały teatr wybuchł wiwatami, gdy wyszedł Dhoni. Można było usłyszeć, jak niektórzy kibice krzyczeli „Thala” – tak z miłością go nazywają. W powietrzu rozległy się skandowania „Dhoni, Dhoni”, gdy były kapitan CSK bez większych problemów wsiadł do swojego samochodu. Ochrona była zajęta upewnianiem się, że gracze i Dhoni wyszli bez problemu.

W niedzielę fan przesłał cały film na X. Warto zauważyć, że Sathyam Cinemas w Chennai to jedno z najbardziej znanych kin w mieście. Została przejęta przez PVR w 2018 roku.

Najnowsze wiadomości na temat IPL

Nowy sezon rozpoczął się dobrze w Chepauk, kiedy Dhoni i CSK pokonali Royal Challengers Bengaluru w pierwszym meczu IPL 2024. Znakomite wszechstronne występy obecnych mistrzów z piłką i kijem pozwoliły im wygrać mecz sześcioma bramkami.

Wybór redaktora

RR vs LSG: Wszystkie oczy zwrócone są na powrót KL Rahula i tajemnicę wokół jego miejsca odbijania


Śledź nas w mediach społecznościowych

wiadomości Google
Kanał Whatsapp

Powiedz nam, dlaczego nie podobał Ci się nasz artykuł, abyśmy mogli go ulepszyć?

Źródło

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here