WTT Feeder Beirut II: Sreeja Akula dominuje nad przeciwnikiem i zdobywa drugi międzynarodowy tytuł w grze pojedynczej kobiet

CWG 2022: Sreeja Akula doznaje bolesnej straty, o wąsy brakuje mu brązu

Sreeja wygrała mecz 3:1 (6-11, 12-10, 11-5, 11-9) w 33 minuty, nie dając przeciwnikowi szans na powrót.

Indyjska gwiazda tenisa stołowego Sreeja Akula pokonała Sarah De Nutte w finale WTT Feeder Beirut II w szkole średniej Al Kawthar w Libanie w niedzielny wieczór i zdobyła tytuł w grze pojedynczej kobiet. Sreeja wygrała mecz 3:1 (6-11, 12-10, 11-5, 11-9) w 33 minuty, przejmując kontrolę nad meczem od początku i zdobywając swój drugi międzynarodowy tytuł.

Sreeja zdobyła swój pierwszy tytuł w styczniu tego roku, zdobywając tytuł kobiet WTT Feeder Corpus Christi w grze pojedynczej kobiet w Teksasie w USA. Przed zmierzeniem się z inną indyjską wioślarką Archaną Kamath, Sreeja z łatwością pokonała Kubanę Danielę Fonsecę w 1/8 finału, w ramach przygotowań do zdobycia swojego drugiego tytułu międzynarodowego w Libanie.

W ćwierćfinale, w najtrudniejszym meczu zawodów, przeciwko 63. drużynie chińskiego Tajpej, Sreeja zmierzył się z Liu Hsing-Yinem. Hindus zaczął szybko, wygrywając pierwszą partię, ale dwie kolejne przegrał i stracił prowadzenie. Kolejne dwie partie Sreeja z łatwością wygrała, a następnie pokazała, że ​​jest nieustępliwa i dała z siebie wszystko, aby wygrać 11–4, 3–11, 7–11, 11–8 i 11–6. W półfinale pokonała 36. pozycję na świecie Suh Hyo 3:1 i awansowała do finału.

W finale Sreeja była najlepsza w swojej grze. Sarah De Nutte musiała gonić grę od początku. Akula oddał serię strzałów, aby mieć pewność, że nie będzie żadnych niepokojów. Sreeja powoli staje się siłą, z którą należy się liczyć, a to zwycięstwo tylko doda jej pewności siebie.

Wybór redaktora

DRS, 25 marca, IPL 2024: Sanju Samson wybija KL Rahul, Hardik Pandya zostaje „bezdomny”