28-letnia twórczyni treści podróżniczych Pelumi Nubi, która wybrała się w samotną podróż z Londynu do Lagos, przeżyła we wtorek wypadek.

Nubi ujawniła to w poście na swojej zweryfikowanej stronie na Instagramie, gdzie udostępniła film przedstawiający rozbity pojazd, ukazujący poważne uszkodzenia przodu i rozbitą przednią szybę.

Pod wideo napisała: „Pomódlcie się za mnie”.

The PUNCH donosi, jak Nubi chciała pokazać światu, że „niemożliwe” to tylko słowo, dodając jednocześnie, że jeśli ma się wystarczająco dużo hartu i determinacji, niemożliwość zostanie przeoczona.

Według niej miała zacząć od Anglii, następnie przedostać się do Francji, następnie do Hiszpanii i udać się do Maroka.

Dodała: „Następnie będzie to przez Saharę Zachodnią, Mauretanię, Senegal, Gambię, Gwineę Bissau, Gwineę, Sierra Leone, Liberię, Mali, Burkina Faso, Wybrzeże Kości Słoniowej (Wybrzeże Kości Słoniowej), Ghanę, Togo, Benin i wreszcie Nigeria, docierając do Lagos. Zobaczymy, jak się sprawy potoczą!”

Odnotowała także, jak rozmawiała z ludźmi, którzy przeżyli podobne przygody, podkreślając, że choć żadna czarna kobieta nigdy nie wyruszyła w taką podróż, jej motywacja nie była rekordowa.

Tymczasem szczegóły dotyczące miejsca wypadku, jego przyczyny i zakresu obrażeń są nadal niejasne.

Nuni rozpoczęła swoją podróż 31 stycznia 2024 r., napotykając na swojej drodze różne przeszkody.

Zobacz poniższy film:Zrodlo

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here