Kristen Gaffney, znana gwiazda branży rozrywkowej, ma wyjątkową wartość netto w wysokości 1 miliona dolarów.
Większość jej majątku pochodzi z udanej kariery profesjonalnej modelki i założycielki. Uderzająca i wspaniała sylwetka Kristen zapewniła jej znaczną liczbę obserwujących w mediach społecznościowych, co ugruntowało jej status ważnej osobowości.

Podobnie znalazła się na okładkach wielu ogólnopolskich publikacji jako modelka kostiumu kąpielowego. Warto zauważyć, że jej kariera nabrała rozpędu, gdy dotarła do ostatniej rundy wyszukiwania strojów kąpielowych Sports Illustrated w 2021 roku. Jest także dyrektorem generalnym Super True, firmy zajmującej się zdrowiem dzieci, a na swoim blogu The Brunching Mama pisze o zdrowiu, życiu i urodzie matki. Ponadto wraz ze swoją przyjaciółką Aurorą Culpo prowadzi podcast Barely Filtered, w którym rozmawiają o kulturach społecznych i rodzicielstwie.

Wartość netto Kristen Gaffney: jak bogata jest?

Kristen wygląda na dość otwartą na temat swojego życia, jednak jej stan finansowy i zarobki trzymane są w tajemnicy. Według portali internetowych jej majątek w 2024 roku ma wynieść 1 milion dolarów. Zarabia dużo pieniędzy, pracując jako przedsiębiorca, prezenterka, modelka i influencerka. Rekomenduje także różne produkty, co zwiększa jej fortunę. Mając to na uwadze, odcinki jej podcastów zawierają sponsorowaną rozrywkę oraz reklamy produktów i usług. Ponadto jej strona na LinkedIn wskazuje, że inwestuje w różne firmy, w tym Bubs Natural i DEUX.

Wszystko o jej mężu, Tylerze Gaffneyu

Tylera Gaffneya, były zawodowy biegacz futbolowy i zapolowy amerykańskiego baseballu, urodził się 20 kwietnia 1991 roku. Tyler spędził wczesne lata na Uniwersytecie Stanforda, gdzie celował w piłce nożnej i baseballu. Po wybraniu w 24. rundzie Draftu MLB 2012 spędził dwa sezony w niższych ligach, zanim zaczął grać w piłkę nożną. Co więcej, został wybrany przez Carolina Panthers w drafcie NFL 2014 i większość swojej kariery spędził w składzie treningowym.

Podczas swojej kariery w NFL grał w wielu drużynach, w tym w New England Patriots, Jacksonville Jaguars i San Francisco 49ers. Tyler zapowiedział odejście z NFL w marcu 2018 roku, z zamiarem powrotu do zawodowego baseballu. Jednak wycofał się z baseballu w lutym 2019 roku, po roku spędzonym w niższych ligach.

Życie małżeńskie i dzieci

Kristen Louelle Gaffney poznał Tylera Gaffneya w 2015 r., kiedy wrócił na ostatni rok na Uniwersytecie Stanforda. Po pewnym czasie spotykania się para rozpoczęła nową przygodę i pobrała się 20 grudnia 2017 r. Co ciekawe, była w siódmym miesiącu ciąży ze swoim drugim synem, Conwayem (urodzonym 23 lutego). Oprócz niego mają syna Jaxsona Jeta (ur. 19 lipca) i córkę Nalę Belle Giovannę (ur. 27 kwietnia 2023 r.).

Zrodlo

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here