"Verstappen już wie, który partner czeka na niego w 2025 roku"

Lnacisnąć Niemiecki i jeden z jego byłych pilotów, Ralf Schumacher zapewnia, że ​​ewentualne podpisanie kontraktu Fernando Alonso z Red Bullem w 2025 roku może być już bardzo zaawansowane. Nie wiadomo, czy ma to na celu dalsze podważanie autorytetu Christian Horner, w walce wewnętrznej, z którą toczy Marko y Josa Verstappenaoprócz zarządzania sportowego centrali firmy w Austrii, czyli czystej rzeczywistości.

„Horner zawsze był jego wielkim fanem” Ralf Schumacher powiedział w Sky Sports F1. „Wygląda na to, że ma poważne zamiary podpisać kontrakt z Alonso na przyszły rok, aby mieć kolejnego silnego kierowcę, jeśli Verstappen opuści zespół”, on wskazał. Nadal rozdrapuje ranę po możliwym marszu Maks Mercedesowi i że Fernando będzie pierwszym mieczem od 2026 roku, jeśli tak się stanie. Choć Holender tak przy każdej okazji mówi „Moim zamiarem jest wypełnienie kontraktu do 2028 roku” ostatni raz w czwartek w Australii.

„To nie tylko gra mentalna” Ralf wyjaśnia przekonany. „Krążą takie pogłoski, a źródła są całkiem dobre” – dodał. dodaje. „Gdyby Red Bull dał mu samochód, którym mógłby wygrać… oczywiście, że Alonso by go chciał! „Widzieliście już, co zrobił w ten weekend, jak szybki był, jak zmieniał biegi, jak uniemożliwiał Russellowi wyprzedzenie go… Wie, czego chce i myślę, że dobrze by pasował”. – powiedział brat Michaela, który osobiście nigdy nie był wielkim wielbicielem Asturyjczyka.

Czy to zrobione?

W F1 Insider mówi się o zawartej umowie. „Hiszpan jest preferowanym kandydatem obecnego „jedynego szefa” Christiana Hornera, który ma bezwarunkowe poparcie tajlandzkich akcjonariuszy większościowych. Austriacka opozycja wokół spadkobiercy Dietricha Mateschitza, Marka Mateschitza i szefa sportów motorowych Helmuta Marko, który chciał zwolnić Brytyjczyka ze względu na, jego zdaniem, uzasadnione podejrzenia nadużycia władzy, obecnie może tylko oglądać jego filozofię obsadzania stanowisk kierowców Red Bulla z puli młodych talentów (przynajmniej wtedy, gdy na awans czekają takie talenty jak Yuki Tsunoda) już się nie liczy” – głosi informacja od weterana Ralfa Bacha.

„Obóz Verstappena już wie, który członek drużyny czeka na niego w 2025 roku. A teraz on musi pomyśleć o mojej przyszłości. Rozmawia z Alonso, którego kontrakt z Aston Martinem wygasa z końcem tego roku, Są już zaawansowani. Hiszpan, mistrz świata z lat 2005 i 2006, nadal uważany jest za jednego z najlepszych kierowców Formuły 1, pomimo swojego względnego wieku według standardów Formuły 1. Wierzy, że z Red Bullem może zdobyć swój trzeci tytuł w przyszłym roku, zwłaszcza dlatego „Możesz być pewien wsparcia Red Bulla ze strony Hornera”.dodaje tę informację.Zrodlo

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here