A przez Flandrię, klasyk, który musiał służyć rowerzystom do dostrojenia się z widokiem na Wycieczka po Flandiipochłonął kilka ofiar w wyniku silnego upadku.

Wout van Aert, Mads Pedersen, Jasper Stuyven i Biniam Girmaym.in. dopadła monotonia w sercu grona faworytów i większość z nich zmuszona była wycofać się z muzyki klasycznej flamenco.

Czekam na ostateczne raporty lekarskie Jego obecność w niedzielę w Antwerpii przy zjeździe De Ronde wydaje się bardzo skomplikowana na podstawie odniesionych obrażeń i oczywistych oznak bólu.

Do upadku doszło na 66. kilometrze, kiedy Van Aert wrzucił koło do rynsztokatracąc kontrolę nad rowerem i tworząc kupę, gdy grupa się spieszyła.

Belg rozpłakał się i przygnębiony leżał na ziemi w zniszczonej koszulce, po czym został zabrany na noszach. Stuyvena Ona również pozostawała na asfalcie przez kilka minut i musiała zostać usunięta. Pedersena Udało mu się wznowić marsz.

Po przejściu Berg ten Houte, Visma rozpoczęła wyścig Próbując na pełnych obrotach wybrać grupę główną, już po kilku kilometrach nastąpił fatalny upadek.Zrodlo

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here