Kierownictwo i pracownicy Fundacji MADE określili zaangażowanie swojego przewodniczącego, dr Michaela Olamidotuna Ajilo, w poprawę życia ludzi, jako doskonałe.

Zostało to zawarte w przesłaniu gratulacyjnym urodzinowym podpisanym przez Dyrektora Zarządzającego Fundacji Owolabiego Raphaela Oladimeji i udostępnionym w poniedziałek dziennikarzom.

W oświadczeniu można przeczytać częściowo: „Jesteśmy więcej niż dumni z Pańskich osiągnięć, zarówno w godnej pozazdroszczenia karierze lekarza, jak i humanitarysty, które są widoczne w Pana niezachwianym zaangażowaniu w rzeczywiste tworzenie trwałych źródeł utrzymania poprzez służbę ludzkości.

„Te, które w niezatarty sposób przejawiają się w obszarach filantropii, inwestycjach zarówno w podstawowe, jak i społeczne udogodnienia w samorządach lokalnych Ondo East i West, interwencja medyczna dla osób potrzebujących pomocy, nagrody stypendialne dla ubogich i zdolnych uczniów w szkołach publicznych oraz wzmacnianie pozycji młodzieży, między innymi .

„Proszę pana, jesteśmy bardzo podekscytowani możliwością dzielenia się z Państwem radością z okazji Pańskich pomyślnych 40. urodzin.
Kontynuuj dotykanie życia, wygrywaj i prosperuj.

Jeszcze raz wszystkiego najlepszego, sir.

Zrodlo

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here