Prezydent Bola Tinubu złożył w piątek gratulacje Prezesowi Zarządu United Bank for Africa, panu Tony’emu Elumelu, z okazji jego 61. urodzin.

List gratulacyjny znalazł się w oświadczeniu podpisanym przez Ajuri Ngelale, specjalnego doradcę Tinubu ds. mediów i reklamy.

Oświadczenie nosi tytuł: „Prezydent Tinubu świętuje urodziny czołowego lidera biznesu, Tony’ego Elumelu”.

„Prezydent Tinubu życzy panu Elumelu wielu kolejnych lat w dobrym zdrowiu i siłach, ponieważ nie ustaje w wysiłkach wnoszenia znaczącego wkładu w rozwój narodowy i kontynentalny” – czytamy częściowo w oświadczeniu.

Tinubu pochwalił wybitnego biznesmena i filantropa, który jest prezesem Heirs Holdings, Transcorp, United Bank for Africa i jest założycielem Fundacji Tony’ego Elumelu.

Chwaląc Elumelu za jego branżę i niezwykłego ducha doskonałości, który kieruje całym jego przedsiębiorstwem, Prezydent wyraził uznanie dla „pasmy geniuszu lidera biznesu w zakresie napędzania inwestycji, tworzenia możliwości dla energicznej młodzieży Afryki i zapewniania jej wsparcia, którego potrzebują, aby wznieść się w górę” .”

Podziękował także Elumelu, który w 2020 r. znalazł się na liście 100 najbardziej wpływowych osób na świecie magazynu Time, za jego niezachwiane zaufanie i wiarę w pewność większej Nigerii oraz za to, że zawsze potrafi pokazać z narodu to, co najlepsze.

Źródło

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here