Luis Rubiales kontynuuje w Republika Dominikany rozwiązanie swoje sprawy biznesowe i on to robi bez widocznego pośpiechu z powrotem do Hiszpanii. Tymczasem wieści wokół tzw „Sprawa Brody’ego” nadal się zdarzają i robią to w ich rytmie pięć milionów e-maili które zostały przejęte przez Straż Cywilna. Firmy ekranowe, pranie pieniędzywykorzystywanie przyjaciół jako przykrywki, wątpliwe remonty i… wątek związany ze „sprawą Koldo”ten sam, który wstrząsa hiszpańską polityką.

Różne rejestracje przeprowadzone w zeszłym tygodniu zarówno w adres prywatny osób zaangażowanych podobnie jak w Mieście Piłki Nożnej pozostawili w tle dorobek sportowy dyscypliny, która przez ostatnie dwanaście miesięcy była mistrzyni świata kobiet, Liga Narodów w obu modalnościach, wicemistrzyni Europy do lat 21… Rzeczywistość mówi, że to, co we wtorek wieczorem powinno być imprezą na Santiago Bernabu, przychodzi otoczone kontrowersjami i… burzliwe sprawy związane z samą Federaciną.

To ośrodek, w którym pracuje Luis Rubiales w Punta Cana

Sędzia prowadzący sprawę bezpośrednio wskazuje na Rubialesa jako kolejnego uczestnika spisku zaaranżowany przez przyjaciela byłego prezydenta Federacji tzw Nene. Na tym nie kończy się śledztwo zlecone przez szefa wydziału. Dwór Majadahondy. Wskazuje również na rzekome zamawiaćujawniony przez Niezależnyz Kontrakt arabski w postaci gruntu pod zabudowę kompleks hotelowy w kraju saudyjskim, jak oświadczył we wspomnianym sądzie Juan Rubiales, wujek i były szef sztabu Federacji.

Pomoc od byłego gracza Granady

Twierdzą nawet, że Firma utworzona przez Rubialesa i Nene miała kilku byłych graczy Granady w tworzeniu firm-przykrywek mających na celu przekierowanie pieniędzy. Wszystko to jest badane, ale sędzia jest jasny, że to dopiero się zaczęło i tyle Na działce skorzystał Luis Rubiales. Przynajmniej taki jest zarzut.

Świat informuje, że rzekome reformy w Kartahouse zostały wykonane przez spółkę Gruconsa, który utrzymał pensję byłego prezydenta federacji. Mówi się o porozumieniach pięć milionów euro kondycjonowania stadionu, który w momencie zawierania umowy był bardzo odległy od piłkarskiej rzeczywistości. Wspomniana firma jest własność brata tego, który był dyrektorem radcy prawnego Federacji i który również pojawia się wśród badanych.

Gwardia Cywilna przeszukuje dom Luisa Rubialesa w GranadzieEFE

W tamtym czasie miejscem wybranym na Mistrzostwa Europy w 2020 r. było: Bilbao i stadion San Mams. Twierdzono, że napięcia i odrzucenie społeczne odwrócą spór od maksymalnego wydarzenia reprezentacyjnego na kontynencie europejskim Sewilla i La Cartujastadionu, który przez cały czas okazywał się odległy od standardów wymaganych przez UEFA w sporze tych turniejów. Wiele z zapowiadanych reform było praktycznie niewidocznych.

Brak kontroli w umowach

Taki brak kontroli, jaki panował w ostatnich latach nad tego typu kontraktami, nie tylko w Federacji Hiszpańskiej, ale także w pozostałych komitetach organizacyjnych najważniejszych wydarzeń piłkarskich, sprawił, że FIFA wraz z przybyciem Gianniego Infantino zdecydowała, że wszystkimi komitetami organizacyjnymi mistrzostw świata kierowała bezpośrednio FIFA a nie przez lokalnych przywódców dokładnie unikaj umów typu hand-me-down i kumoterstwaktóre prowadzą do korupcji

UCO rejestruje Federacin de Ftbol pod kątem nieregularnych umów w ciągu ostatnich pięciu lat

Doradca Balos poprosił o pomoc

Najnowszą rzeczą, jaką należy położyć na stole w związku ze „sprawą Brody’ego”, jest Udział Rubialesa w spisku Koldo poprzez Zamorę. Jak donosi Poufnedoradca Balos zwrócił się o pomoc do Prezydenta Federacji dla wspomnianego zespołu. „Koldo, zadzwoń do mnie, bo zaraz wylatuję. Jeśli nie zadzwonię, możemy zadzwonić pod numer trzeci” – wynika z transkrypcji jednego z nagrań, które bezpośrednio wskazują na Rubialesa w tej sprawie.

Koldo, zadzwoń do mnie, bo zaraz wyruszam. Jeśli do ciebie nie zadzwonię, możemy zadzwonić do trzeciej

Według transkrypcji nagrania audio Luis Rubiales

Jos Luis Balos zwraca się do Rubialesa o pomoc faworyzuje swojego partnera Victora de Aldamębardzo blisko do Ministerstwo Transportu w jego czasach, oprócz bycia prezydent Zamory i że w 2019 roku chciał zająć zdegradowany administracyjnie Plaza del Reus.

Klasa polityczna komentuje to i zawsze było to bardzo jasne Rubiales przez wiele lat był bardzo blisko partii socjalistycznej i że kiedy popełniłam błąd w związku ze wszystkim, co wydarzyło się podczas mistrzostw świata kobiet, komunikacja została całkowicie zerwana.

W najbliższych dniach w dalszym ciągu będą pojawiać się różne informacje, które bezpośrednio będą wskazywały na różne kwestie. Istnieje 5 milionów e-maili, które mają długą historię.Zrodlo

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here