Słucham Davido, odkąd miałem 10 lat – gwiazdy Realu Madryt, Tchouameni

Pomocnik Realu Madryt, Aurelien Tchouameni, wywołał reakcje w Internecie zaskakującym odkryciem na temat jego miłości do nigeryjskiej gwiazdy muzyki Davido.

Piłkarz powiedział, że zaczął słuchać Davido w wieku 10 lat, ponieważ Omo Baba Olowo to jego ulubiony afrykański artysta.

24-latek podczas przemówienia w niedawnym odcinku The Bridge Show, w którym gościem był także Davido, powiedział: „Kiedy miałem 10 lat, słuchałem Davido. Nie zrozumcie mnie źle, nie twierdzę, że jest bardzo stary. Jego pierwszą piosenką, której wysłuchałem, był „Back When”.

W odpowiedzi Davido ujawnił, że zaczął zajmować się muzyką w wieku 17 lat, czyli wtedy, gdy wydał swój debiutancki singiel „Back When”.

Szef DMW powiedział; „Jednak zaczynałem młodo. Byłem bardzo młody, kiedy wydałem kilka moich hitów. Mam teraz 31 lat. Miałem 17 lat, kiedy wydałem „Back When”.

W innych wiadomościach…

Popularna piosenkarka i autorka tekstów, Oyinkansola Sarah Aderibigbe, fachowo nazywana Ayra Starr, ujawniła, że ​​gdy dostała się na uniwersytet, miała 14 lat.

Księżniczka Mavin Records powiedziała, że ​​wcześnie zdobyła tytuł licencjata, ponieważ jej matka stwierdziła, że ​​musi je ukończyć, zanim będzie mogła kontynuować karierę muzyczną, a ona chciała zostać nastoletnią gwiazdą popu.

Ayra Starr ujawniła to podczas niedawnego wywiadu dla Billboardu, zauważając, że to jej mama zasugerowała jej przeprowadzkę do Lagos.

Twórczyni hitu „Rush” dodała, że ​​razem ze starszym bratem przystąpiła do egzaminu JAMB i dzięki swojemu wynikowi dostała się do dobrej szkoły.

Starr opowiadał: „Dostałam się na uniwersytet w wieku 14 lat. Czuję się tak, jakby moja mama od dziecka szantażowała mnie muzyką. Powiedziała: „Jeśli chcesz tworzyć muzykę, musisz to robić”. Kiedy zaproponowała, abyśmy przenieśli się do Lagos z Republiki Beninu, początkowo odmówiłem, ale przekonała mnie, że Lagos to kraina muzyki.

„Upierała się, że jeśli chcę zajmować się muzyką, muszę najpierw ukończyć szkołę. Zwykle wiele osób w Nigerii kończy szkołę średnią w wieku 15, 16 lat. Wiedziałem, że jeśli poczekam do 15. [before completing my secondary school], Nie będę mogła być nastoletnią gwiazdą popu. A ja chciałam zostać nastoletnią gwiazdą popu. Dołączyłem więc do mojego starszego brata i napisałem JAMB, co tutaj nazywacie SAT.

„Szczerze mówiąc, wynik nie był szalony, aby dostać się do wszystkich szkół Ivy League, ale wystarczył, aby przejść obok. Mamie to wystarczyło. Dostałem się do dobrej szkoły. Mój kurs trwał trzy lata. To były stosunki międzynarodowe. Zaraz po ukończeniu studiów zacząłem robić covery muzyczne w Internecie i w tym samym roku podpisałem kontrakt [to Mavin Records label].”

Zrodlo

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here