HOUSTON, Teksas (KTRK) — W ten weekend mamy kolejny alert o korkach dla kierowców w okolicach Houston. Oto, co musisz wiedzieć:

Począwszy od 610 West Loop, pasy ruchu w kierunku północnym na autostradzie US-59 zostaną zamknięte w piątek o 21:00. Zamknięcie to jest przygotowaniem do trzymiesięcznego zamknięcia rampy.

Kierowcy będą mieli objazd na pasach US-59 w kierunku południowym. Alternatywnie możesz wziąć Chimney Rock.

Na Pętli Północnej nastąpi kolejne zamknięcie. Pasy w kierunku zachodnim będą zamknięte od Hardy Toll Road do Airline Drive od godziny 21:00 w piątek.

Aby uniknąć tego zamknięcia, kierowcy mogą korzystać z Crosstimberów.

Zamknięte będą również północne i południowe pasy ruchu na moście Ship Channel Tollway na autostradzie East Sam Houston Tollway. Kierowcy mogą poruszać się po tym obszarze drogą federalną.

Oczekuje się, że jak zwykle wszystkie zamknięte jezdnie zostaną ponownie otwarte przed dojazdem do pracy w poniedziałek wczesnym rankiem.

ABC13 dysponuje danymi o ruchu drogowym w czasie rzeczywistym, które pomagają poruszać się po drogach Houston i unikać opóźnień w ruchu.
Zarejestruj się, aby otrzymywać powiadomienia o ruchu drogowym bezpośrednio na Twój telefon za pośrednictwem naszej aplikacji ABC13. Zarządzaj powiadomieniami na karcie ustawień.

Na urządzeniu mobilnym użyj dwóch palców, aby powiększyć określone drogi.

Mapa ruchu na żywo

Czy tak samo jak my nienawidzisz ruchu ulicznego w Houston? Dołączyć do klubu!

Prawa autorskie © 2024 KTRK-TV. Wszelkie prawa zastrzeżone.

https://abc13.com/houston-traffic-gridlock-alert-traffice-delays-610-closures/14558332/

(Odwiedziliśmy 1 razy, 1 wizyty dzisiaj)

Źródło

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here