Justus Terry, środkowy defensywny nr 2 i perspektywiczny nr 8 w cyklu rekrutacyjnym na rok 2025, w niedzielę rano przeniósł się z Gruzji do USC.

Terry, który gra w szkole średniej w Manchesterze (Ga.), pracuje w Gruzji od stycznia 2023 r. USC ma obecnie dwa zobowiązania w swojej klasie rekrutacyjnej na rok 2025 – oba z pięciogwiazdkowymi kandydatami z Gruzji. Terry dołącza do rozgrywającego Juliana „Ju Ju” Lewisa, dziewiątego zawodnika w klasie, który gra w Carrollton High School.

Co to oznacza dla USC?

Lincoln Riley zatrudnił trenera linii obrony Erica Hendersona z Los Angeles Rams, częściowo po to, aby zwiększyć rekrutację na to stanowisko w ramach programu. Cóż, to jest pierwszy tego przykład. Henderson ma imponujące CV. Trenował najlepszego defensywnego liniowego w historii NFL (Aarona Donalda) i pomógł drużynie Rams wychować młodych zawodników z D-line, takich jak Kobie Turner w 2023 roku. Henderson zapewnia USC natychmiastową wiarygodność na tym stanowisku – której potrzebuje – ze względu na swój czas i sukcesy w NFL .

To także kolejne solidne zwycięstwo rekrutacyjne Trojanów w Gruzji. W cyklu na rok 2024 USC pozyskało z Gruzji zawodnika z pierwszej setki, Kameryna Fountaina i czterogwiazdkowego rozgrywającego, Waltera Matthewsa. W przypadku tej dwójki oraz Lewisa, a teraz także Terry’ego jasne jest, że program podjął wspólne wysiłki, aby zrekrutować ten stan. Teraz zaczyna się prawdziwa bitwa – zatrzymanie Lewisa i Terry’ego i podpisanie kontraktu w grudniu.

Wymagana lektura

(Zdjęcie: Kirby Lee / USA Today)Źródło

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here