Gotowy na play-offy? Będziesz na końcu tej kolumny. Jak zawsze w dużym stopniu polegamy na naszym najlepszym: harmonogramie.

Streamery z czterema grami

W przyszłym tygodniu tylko dwie drużyny wystąpią w akcji cztery razy – Vegas i Anaheim.

Jeśli chodzi o Ducks, skupiam się szczególnie na dwóch zawodnikach. Trevora Zegrasa wkrótce wróci po kontuzji. Na pierwszy rzut oka sprawy nie układają się zbyt dobrze dla napastnika, który opuścił część sezonu z powodu kontuzji. Jednak w bardzo ograniczonej próbie meczów miał pozytywny wpływ na oczekiwaną liczbę bramek Anaheim. Najważniejsze pytanie brzmi, czy jego powrót będzie miał pozytywny wpływ na Troya Terry’ego. W przeciwnym razie nie ma napastnika Ducks, który przykułby moją uwagę, naprawdę Franka Vatrano punktacja uległa spowolnieniu, co nie było zaskoczeniem Leo Carlssona opuścił środowy mecz z powodu kontuzji.

Golden Knights są dla nas znacznie ciekawszym zespołem, biorąc pod uwagę ich harmonogram. W tym tygodniu wystąpią w akcji cztery razy, z jednym występem w nocy. W przyszłym tygodniu mają do rozegrania tylko dwa mecze, ale po raz kolejny staną do akcji w pogodną noc. Przejdźmy szybko do finałowego pojedynku sezonu fantasy, a Vegas rozegra w ciągu tych dwóch tygodni sześć meczów i będzie walczyć przez cztery kolejne jasne noce.

Dwóch łyżwiarzy wyróżnia się w Vegas: Williama Karlssona I Antoni Manta. Karlsson pozostaje cicho skuteczny. Kiedy Tomas Hertl powróci po kontuzji, spodziewam się, że Karlsson będzie grał w defensywie, co może zaszkodzić jego grze. Jednak ktoś z tej drugiej linii prawdopodobnie przejdzie na swoją linię, która niesie ze sobą potencjał. Podobnie jest z jego rolą w PP1, w którym z pewnością pojawi się także Hertl. Powrót Hertla może nastąpić dopiero w drugim lub trzecim (i ostatnim) tygodniu play-offów, ale wtedy też Golden Knights mają bardzo korzystny harmonogram. Wtedy ktoś taki jak Mantha powinien być na twoim radarze. Nie wyróżnił się jeszcze na liście strzelców, ale powinno się to zmienić, jeśli dostanie czas na skrzydle Hertla z wyrównaną siłą.

Omówię bardziej szczegółowo streamery składające się z czterech meczów w tygodniu rozpoczynającym się 1 kwietnia (i później) w przyszły piątek, ale mając na uwadze play-offy, chcę mieć pewność, że wszyscy będą mogli planować z jak największym wyprzedzeniem. Islanders, Wild, Devils i Lightning przechodzą ze streamerów składających się z dwóch gier do czterech. Warto jednak obserwować zespoły takie jak Rangers i Oilers — obie drużyny mają w harmonogramie trzy mecze w przyszłym tygodniu, a następnie tydzień składający się z czterech meczów i dwie jasne noce w następnym tygodniu.

W Edmonton kluczem jest dodanie każdego, kto gra obok Connora McDavida lub Leona Draisaitla. To jest to, co podoba się graczom Warrena Foegele I Ryana McLeoda nawet wartość siły. Ale naszym graczem, którego warto obserwować, jest Maciej Ekholm, który ma tendencję do wtrącania się w sprawie protokołu strzeleckiego i bardziej tradycyjnych kategorii obrońców. Razem z Evanem Bouchardem ta para zdobyła 61 procent oczekiwanego udziału bramek przy stosunku pięciu na pięciu i zazwyczaj dzielą lód z czołowymi napastnikami Oilers.

Na Rangersach, Jacka Roslovicia pozostaje na dobrej drodze do odniesienia sukcesu na linii Mika Zibanejad i Chris Kreider. To bardzo mała próbka gier, ale zespół radzi sobie znacznie lepiej niż oczekiwania. Jest to zatem kwestia zrównoważonego rozwoju, na którą warto zwrócić uwagę – jeśli poruszanie się krążkiem Roslovicia może pomóc tej linii, może być wartościowym dodatkiem. Ale jeśli punktacja wyschnie, nie będzie to również specjalnie zaskakujące. Opcja bardziej spójna (i mniej osiągalna) jest Alexis Lafrenière, który gotuje razem z Artemi Panarinem. Nie tylko jest w stanie strzelić gola, gdy elitarne podanie Panarina podaje po jego lewej stronie, ale także podaje kilka sprytnych podań do Panarina, który wciąż wykorzystuje swoje szanse.

Wykonawcy Nocy Światła

Czasami zajęty plansz nie jest priorytetem numer jeden. Wszystko polega na znalezieniu zawodników, którzy rzeczywiście będą pasować do Twojego składu. Dlatego zawsze musimy zwracać uwagę na jasne noce.

Vancouver to zespół, który należy obserwować, mając na uwadze harmonogram, co powinno skłonić menedżerów do rozważenia kogoś takiego Conora Garlanda teraz, gdy został wyniesiony na skrzydło Eliasa Petterssona. W Buffalo nadal jestem na Bowena Byrama pociąg. Ale muszę też zauważyć JJ Piotrka, który dostał awans do górnej linii przeciwko Oilers. Peterka był jednym z najbardziej konsekwentnych Sabres w tym sezonie, a ponieważ Tage Thompson znów zaczął wyglądać jak on, to połączenie wprowadza pewną intrygę.

Zrobiłem obliczenia, więc ty nie musisz. Oto drużyny, które miały najwięcej jasnych nocy w fazie play-off. Pierwsza kolumna zawiera łączną liczbę tygodni 24 i 25. Druga kolumna dodaje dwutygodniowe finałowe pojedynki (tak więc Vegas ma sześć lekkie noce razem wzięte, a nie dwa plus sześć za osiem).

Trendy

Wykraczając poza harmonogram, warto wyróżnić kilku graczy zmierzających we właściwym kierunku. Ponieważ w składzie nie ma Joela Erikssona Ek, możesz spodziewać się więcej czasu i wzmocnienia dla współtowarzysza liniowego Marco Rossiego. Ryana Hartmana również przyspieszył jako opcja, która zabiera głos we wszystkich przypadkach.

„Efekt złego zespołu” może występować w Arizonie, ale na to wygląda Nicka Schmaltza wreszcie nabiera tempa. The Coyotes będą streamerami po trzy mecze w ciągu najbliższych dwóch tygodni i będą mieli dwie jasne noce w 25. tygodniu. Jest to ktoś, kogo menedżerowie mogą wybierać w zależności od przeciwnika — pojedynki z Columbus i San Jose są najciekawsze i nawet Vegas mogłoby być dziką kartę, mając na uwadze niektóre problemy bramkarza.

Gracze ze środkowej szóstki Gwiazd również pozostają wartościowymi opcjami: Wyatta Johnstona mogą być najcenniejsze i najmniej dostępne. Ale Marsz Masoński I Logana Stankovena może uzupełnić grupę napastników swojego składu.

Jeśli Łukasz Rajmund jest dostępny, jest to gracz, na którym można wskoczyć. Pod nieobecność Dylana Larkina przyspieszył, a teraz, gdy powrócił środkowy, plasuje się pomiędzy nimi. To kluczowa część startu dla Detroit – spodziewaj się, że będzie kontynuował jazdę. Jeśli te linie pozostaną niezmienione, rozważ to również JT Comperktóry zapewnia dwustronne wsparcie Alexowi DeBrincatowi i Patrickowi Kane’owi.

Z tyłu zauważyłem trzech obrońców, których warto wziąć pod uwagę. Dmitrij Orłow przebiegł spokojniej, niż oczekiwano w kontekście fantasy, ale jeśli te kilka ostatnich meczów jest oznaką tego, co ma nadejść – teraz, gdy skład Hurricanes jest o wiele szerszy – może być wartościowy (a mówiąc o Hurricanes, widzę, że Jewgienij Kuzniecow).

Cam Yorka również w ciągu ostatniego miesiąca podążało we właściwym kierunku. W większym stopniu przyczynia się do zapisania krążka, jednocześnie wykazując chęć oddania krążka I stanąć przed nimi. Ten pierwszy powinien przydać się przeciwko drużynom takim jak Blackhawks, Blue Jackets i Canadiens, podczas gdy będzie miał mnóstwo okazji do blokowania strzałów przeciwko Rangersom (dwa razy) i Panthers – a może nawet Capitals w ich ostatnim meczu w sezonie w zależności od tego, jak blisko będzie do tego czasu wyścig play-off.

Na koniec musimy dać kije do kranu Ryana McDonagha niezawodną grę w ciągu ostatnich 16 meczów w Nashville. Nie jest szczególnie błyskotliwy, ale okazał się naprawdę solidną czwartą lub piątą opcją.

Przewodnik bramkarza

Jets nie mają żadnego wyrównania na koniec roku, ale spodziewają się niezawodnego wsparcia Laurenta Brossoita zmieniać się co dwa, trzy mecze. Jonathana Quicka prawdopodobnie będzie zaczynał się mniej więcej raz w tygodniu i również kończył sezon. Joela Hofera w ostatnich trzech meczach utrzymywał się na stabilnym poziomie. Predators będą w miarę możliwości atakować Juuse Sarosa, ale uważajcie Kevina Lankinena przekradać się przez kilka bramek w dalszej części spotkania – Predators dają swoim bramkarzom duże wsparcie, a obaj bramkarze odpowiadają mocną grą.

Kolejnym rezerwowym, który może być kimś więcej, w zależności od tego, jak przebiegnie kolejny etap, jest Logana Thompsona, biorąc pod uwagę, jak ostatnio pogorszyła się gra Adina Hilla. Przynajmniej należy spodziewać się podzielonej siatki, gdy zespół zagra zarówno w poniedziałek, jak i wtorek przyszłego tygodnia.

Jake’a Allena robi dobre pierwsze wrażenie w New Jersey, strzelając w czterech startach o 5,26 gola więcej niż oczekiwano. Philippa Grubauera jest obecnie najgorętszym rozdaniem w Seattle, co czyni go 1A. Frederika Andersena trwałość zawsze budzi obawy, ale od czasu powrotu nieprzerwanie wspiera Hurricanes. Nie odpisuję Charliego Lindgrena po ryzykownym meczu z Toronto w środę — wywalczył pozycję nr 1 w drużynie Capitals, a w ostatniej fazie swojej kariery notował świetne starty przez większość wieczorów.

Oddane Ewoluujący hokej, Hokej Viz, Karty HockeyStatCard, Wszystkie trzy strefyI NaturalStatTrick. Ta historia opiera się na wskaźnikach opartych na strzałach; tutaj jest Elementarz na te numery.

(Górne zdjęcie Williama Karlssona: Stephen R. Sylvanie-USA TODAY Sports)Źródło

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here