Godzilla x Kong: Nowe imperium zaledwie kilka dni dzieli go od wielkiej premiery. 29 marca film kaiju trafi do Stanów Zjednoczonych. kina, a MonsterVerse obiecuje, że ten hit nie zawiedzie. Z dwoma tytanami na czele reżyser Adam Wingard ma z czym pobawić się w filmie. A dzięki nowemu zwiastunowi zepsuto kolejną ważną scenę z potworem.

Aktualizacja pochodzi z Godzilla x Kong: Nowe imperium samo w sobie, więc uważaj! Od tego momentu pojawiają się poważne spoilery. Jeśli nie zdawałeś sobie sprawy, premiera filmu w Chinach planowana jest na ten miesiąc, a za granicą wywołał on duży szum. W związku z tym w Chinach opublikowano nowy zwiastun i plakat filmu, który potwierdza, że ​​Mothra pojawi się w filmie.

Jak widać poniżej, nowa promocja nie powstrzymuje się od Mothry tutaj. Postać jest w centrum uwagi Godzilla x Kong: Nowe imperium plakat, i oni też pojawiają się w ostatnim chińskim zwiastunie. Wygląda na to, że w tym filmie Mothra powróci do życia w nowej formie. W nowych reklamach ćma-matka jest skąpana w złocie, a wzory na jej skrzydłach różnią się od poprzednich.

Oczywiście, to była gorąca minuta, odkąd Mothra pojawiła się w MonsterVerse. Postać dołączyła do serii pod rządami Garetha Edwardsa w 2014 roku, a Mothra najwyraźniej wycofała się w trakcie Godzilla: Król potworów. Mothra dała Godzilli ostateczny atak w walce z Ghidorahem, kosztem własnego życia. Teraz wygląda na to, że najnowsza wersja Mothry jest gotowa do działania i Godzilla x Kong: Nowe imperium rozwinę przed nią dywan.

Jeśli chcesz się sprawdzić Godzilla x Kong: Nowe imperium, film będzie miał premierę 29 marca w Stanach. Tym, którzy chcą więcej informacji o filmie, można przeczytać oficjalne streszczenie tutaj: „Godzilla i wszechmocny Kong stają w obliczu kolosalnego zagrożenia ukrytego głęboko w planecie, co rzuca wyzwanie ich istnieniu i przetrwaniu rasy ludzkiej”.

Co sądzisz o tym zwiastunie przyjaznym spoilerom? Godzilla x Kong: Nowe imperium? Daj nam znać, co myślisz w komentarzach poniżej i na Świergot i Instagramie. Możesz też mnie uderzyć @MeganPetersCB podzielić się swoją opinią!Zrodlo

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here