LA Powrót do Katalonii Stało się placem zabaw najlepszego kolarza świata:Tadeja Pogacara. Czekając na pojedynek z Vingegaardem w Tourze i Giro tuż za rogiem, Słoweniec w dalszym ciągu jest sędzią wszystkiego, co go kwestionuje. Żadnej amnestii. Umknął mu tylko najbardziej wyjątkowy pomnik, Mediolan – San Remo, ale pozostałe dni, które spędził na rowerze, to zwycięstwa.

Zamyka rundę katalońską z trzy triumfy, po dzisiejszym odniesionym w Queralt, na etapie górskim o wysokości ponad 4000 metrów który dominuje według własnego uznania, upokarzający Visma i zawiązanie ogólnego, które zaświadczył pierwszego dnia w Pirenejach. Obraźliwa dominacja, która rozciąga się od lutego do października i jasno pokazuje, że potrzebuje „duńskiej zachęty”, aby naprawdę przyjrzeć się sobie.

Soler niszczy Vismę w Pradell

Rozpoczęło się podejście do kolosa dnia Visma Lease Bike z Robertem Gesinkiem, Kruijswijk objął prowadzenie u bram piekielnej sekcji ze średnią 18% i zakończył wyścig Kuss rezygnuje z lokalnego idola, który miał KOM portualbo, ale nie mogłem znaleźć rytmu. Uijtdebroeks, Jak przez cały tydzień, on również ustąpił pod naciskiem swoich towarzyskich ludzi.

Włączać Marc Soler za sterami, z Pogacarem za kierownicą, który się powstrzymujei przekazywał papier ścierny faworytom, aż grupa została zredukowana do 10 rowerzystów bez żadnych os. Żółta porażka.

Landa, pani Enric, Einer i Własow sPozostali w grupie, która zamknęła Almedia i w której też byli Juanpe López, Egan Bernal i Chris Harper, którzy w tej Volcie nadal pokazują świetny poziom. Ukoronowali się razem i rozpoczęli zejście.

Pogacar kończy się w San Isidre

Prawda jest taka, że ​​nie miało znaczenia, czy ZEA rzuciły. Najbardziej dominujący kolarz w wyścigu, Tadej Pogacar odjechał, kiedy chciał. W San Isidre wypuścił dwie serie: pierwszej przeciwstawił się jedynie Landa, a w drugiej zwyciężył. Enric Mas, Lenny Martnez, Własow, Tiberi i Egan Bernal Rozbiegli się przy pierwszej zmianie tempa.

Landa Nie spekulował i kontynuował jazdę po Pogacar, zapewniając sobie w sumie drugie miejsce. Świetny występ Murgui, do którego dołączył Bernala To kolejna wspaniała wiadomość tygodnia. W klasyfikacji generalnej plantator kawy zajął trzecie miejsce, przed wulgarnym Własowem i Masem, którzy go pobili, ale nie uderzyli. Wszystkich zaproszonych na pokaz Pogacar.

Klasyfikacja szóstego etapu Volta a Catalunya

Klasyfikacja generalna Tour of CataloniaŹródło

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here