DES MOINES, Iowa — W piątkowy wieczór losowano liczby, które obejmowały jackpot Mega Millions o wartości prawie 1 miliarda dolarów, oferujący perspektywę natychmiastowego bogactwa dla szczęśliwego gracza po ponad trzech miesiącach bez wielkiego zwycięzcy.

Wylosowane liczby to: 3, 8, 31, 35, 44, 16.

Szacowana nagroda Mega Millions o wartości 977 milionów dolarów plasuje się na 10. miejscu pod względem wielkości w historii loterii w USA.

Od 8 grudnia nikt nie zdobył głównej wygranej w grze, czyli w ciągu 29 kolejnych losowań, w którym nikt nie trafił wszystkich sześciu liczb w grze. Dzięki temu jackpot powoli rósł tydzień po tygodniu.

Nagroda w wysokości 977 milionów dolarów przeznaczona jest dla jedynego zwycięzcy, który zdecyduje się na wypłatę w formie renty przez 30 lat. Zwycięzcy prawie zawsze wybierają płatność gotówką, która w piątkowym losowaniu będzie szacowana na 467 milionów dolarów.

Inna amerykańska loteria, Powerball, również stała się prawie tak duża, z jackpotem dożywotnim wynoszącym 750 milionów dolarów i wypłatą gotówkową w wysokości 357,3 miliona dolarów. Następne losowanie Powerball odbędzie się w sobotę wieczorem.

Prawa autorskie © 2024 by Associated Press. Wszelkie prawa zastrzeżone.

https://abc13.com/mega-millions-winning-numbers-drawn-977-million-jackpot/14560466/

(Odwiedziliśmy 1 razy, 1 wizyty dzisiaj)

Źródło

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here