Toniego Kroosa W dalszym ciągu wykazuje oznaki dobrej gry w piłkę nożną, dzięki czemu będzie mógł grać jeszcze przez jakiś czas. Jego kontrakt wygasa 30 czerwca i już wiadomo, że Carlo Ancelotti zwrócił się do liderów ligi Real Madryt przedłużyć to połączenie na jeszcze jedną kampanię, ale nadal nie ma ostatecznego wyniku. Wszystko wskazuje na to, że Niemiec pozostanie w drużynie na kolejny sezon, jednak tak jak to miało miejsce w zeszłym sezonie, nie nadszedł jeszcze czas na ogłoszenie przedłużenia umowy.

Florian Wirtz zdobywa bramkę po podaniu Toniego Kroosa… w 7 sekundzie meczu!

Odnowa unosi się w powietrzu, ale Kroos Zawsze mówił jasno, że wyrok zostanie podyktowany piłką nożną, o ile będzie miał możliwość wyboru, czyli będzie miał na stole ofertę odnowienia. Szacunek Niemca wzrósł i to w takim tempie, że jego reakcja na zielony kolor jest więcej niż pozytywna, przynajmniej tak mu się wydaje. Ancelottiego.

Niemiecki pomocnik nie mówił otwarcie na temat chęci kontynuowania gry w piłkę na najwyższym poziomie, czy też nie. Jego obecność w Eurocup może skłonić cię do takiego myślenia… lub nie. W tym tkwi wątpliwość. Real Madryt jest skłonny poczekać do kwietnia-maja z decyzjami dotyczącymi przedłużenia kontraktów zawodników, którym kontrakty wygasają za kilka tygodni. Strategia się nie zmieniła.

Kroos i jego przedłużenie kontraktu z Realem Madryt: „Będzie satysfakcjonujące rozwiązanie dla obu stron”

Wczesne środowe popołudnie, Fabrycy Romano Zwrócił uwagę na rychłe ogłoszenie przedłużenia umowy z Realem Madryt. MARCA dowiedziała się, że agenci pomocnika odbyli niedawno w Madrycie spotkanie z przywódcami białych, którzy przekazali wiadomość, że decyzja w sprawie przyszłości Kroosa zostanie wkrótce podjęta, ale nie przed końcem sezonu lub przynajmniej sfinalizowana.

Kroos przybył do Realu Madryt dziesięć lat temu z Bayernu i z tytułem mistrza świata pod pachą. Od momentu pojawienia się był to zegarek pod względem wydajności, precyzji i regularności. Zawsze powyżej lub blisko czterdziestu meczów na kampanię, pokazując twarz i grając na wysokim poziomie.

Kroos i jego przedłużenie kontraktu z Realem Madryt: „Będzie satysfakcjonujące rozwiązanie dla obu stron”

„Zarówno klub, jak i ja bardzo dobrze wiemy, czego chcemy” Sam Toni Kroos zauważył kilka dni temu, że w dalszym ciągu wykazuje liczne oznaki identyfikacji z białym klubem i sposobem, w jaki zarządzają jego przywódcy. Jest szczęśliwy w swoim dniu w Madrycie.

Zupełnie inaczej jest w przypadku Germana i Luki Modricia. Nie ma z tym nic wspólnego, zaczynając od wieku i kontynuując wkład. Oboje są zgodni co do tego, że żadna z dwóch spraw nie jest zamknięta. Liderzy analizują, przyglądają się rynkowi i możliwym zamiennikom na przyszły sezon i przyszłość.Zrodlo

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here