Aprzed Kolumbia kontra mecz Rumunia, który odbędzie się we wtorek, 26 marca 2024 r. w stolicy Hiszpanii, reprezentacja Kolumbii przyjedzie z dużym „wiatrem w koszulce” za dobrą passę wyników i wysokie zyski. Jest 20 meczów bez porażki, z czego 17 pod okiem technicznym Nstora Lorenzo zwycięstwa z Niemcami i HiszpaniąCóż, teraz nadchodzi trzeci europejski rywal tej epoki.

Ale w przypadku Rumunów wydaje się, że tak historyczny dług, ponieważ to oni zdobyli tytuł „Tricolor” w kilku Pucharach Świata seniorów; w latach 1994 i 1998. I chociaż od każdego z tych wydarzeń Pucharu Świata minęło 20 i 16 lat, co znacznie zmieniło rzeczywistość obu drużyn, to głębokie dziedzictwo jest nadal kontynuowane wśród kolumbijskich fanów.

Kolumbia vs. Rumunia w Madrycie, spotkanie z twardymi i smutnymi wspomnieniami

Na Mistrzostwach Świata w Stanach Zjednoczonych w 1994 roku grupę kolumbijską tworzyli gospodarze: USA, Rumunia i Szwajcaria. Były 2 porażki i zwycięstwo w ostatnim terminie z Helwetami. Ale debiut z Rumunami był najcięższym ciosem, bo było to miażdżące 3 (Florin Rducioiu i Gheorghe Hagi) do 1 (Adolfo „el Tren” Valencia).. Był to pierwszy mecz zawodów, ale cios był bardzo mocny, „Trójkolorowy” Francisco „Pacho” Maturana Nie potrafili się otrząsnąć i w ostatnim meczu przegrali z Amerykanami 2:1, a w ostatnim meczu, w którym zostali już wyeliminowani, pokonali Szwajcarów 2:0.

Ale Prawdziwy ból pojawił się kilka dni po eliminacjach, kiedy w Medellín zamordowano Andrésa Escobara, tego samego obrońcę, który strzelił miejscowym gola otwierającego wynik. i że został zastrzelony w placówce publicznej. Zawsze Mówiono o problemie osobistym, inni wspominali, że wynikał on z irytacji podejrzanych graczyale rzeczywistość pokazuje, że ten gol przeciwko „Rycerzowi Futbolu” zmienił sposób, w jaki myśleli i szanowali „Rycerza Piłki Nożnej”.

A 4 lata później Na Mistrzostwach Świata we Francji w 1998 roku ponownie doszło do starcia z Rumunami i znów był to debiut. Wynik 1:0, Bramkę strzelił Adrian Ilie, zadając kolejny mocny cios kolumbijskiej piłce nożnej. bo było wiadomo, że Kolumbia może pokonać Tunezję, ale w przypadku Anglii nie mieli zbyt wielu opcji.

Te, które przeciwko Rumunii stawką była przyszłość drużyny prowadzonej przez Hernna Daro „el Bolillo” Gmeza, a wielu z nich w ostatnich meczach miało absolutną przewagę i z zamiarem dokończenia go na ziemi francuskiej, aby móc pożegnać się z honorami. Ale porażka z Rumunami 1:0, zwycięstwo z Tunezyjczykami 1:0 i Porażka 2:0 z Anglią była początkiem 12 lat bez powrotu „Trójkoloru” do Pucharu Świata seniorów.

Kiedy, o której godzinie i jak oglądać towarzyski mecz Kolumbii vs. Rumunia?

Zgadza się, przyjazny To nie jest zemsta, a tym bardziej zemsta, ponieważ powinno to nastąpić podczas Pucharu Świata seniorów, aby móc poczuć, jak to jest wyeliminować bezpośredniego rywala z drogi do kwalifikacji., ale jest to okazja do pokazania obecnej potęgi Kolumbii. Dlatego też istnieje duże oczekiwanie, że mecz będzie można śledzić za pośrednictwem sygnałów kanałów, które zapewniają transmisję.

Stadion: Cvitas Metropolitano (Madryt, Hiszpania)

Data i godzina: wtorek, 26 marca 2024 r. – 14:30 (czasu kolumbijskiego)

Bezpłatna telewizja: Caracol Televisión i Canal RCN

Link do oglądania online: strony Gol Caracol i RCN Ftbol

Kolumbia zna już swoją grupę na Copa América 2024

Sprawiedliwy W kontekście międzynarodowych meczów towarzyskich FIFA rozegrano play-offy Concacaf, aby wyłonić ostatecznych uczestników Copa America 2024 które odbędzie się w Stanach Zjednoczonych w okresie od czerwca do lipca przyszłego roku. Cóż, przygotowująca się do tego wydarzenia Kolumbia już wie, że jej rywalem będzie Kostaryka, po tym jak w poprzednim przypadku pokonała Honduras.

Tak powstały grupy:

GRUPA A

Argentyna
Za
Chile
Concacaf 5: Kanada

GRUPA B

Meksyk
Ekwador
Wenezuela
Jamajka

GRUPA C

USA
Urugwaj
Panama
Boliwia

GRUPA D

Brazylia
Kolumbia
Paragwaj
Concacaf 6: Kostaryka

Z Przy tej jasnej panoramie i po meczu z Rumunią Kolumbia rozegra w pierwszych dniach czerwca poprzedni mecz towarzyski ze Stanami Zjednoczonymichwila Kolejny pojedynek czeka drużynę Conmebol lub Concacaf, która nie znajduje się w grupie „Tricolor”.w celu doprecyzowania ostatnich szczegółów w drugim tygodniu szóstego miesiąca tego roku.Zrodlo

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here