KKR gra XI kontra SRH: Shreyas Iyer wraca na stanowisko kapitana, Mitchell Starc poprowadzi atak tempowy KKR przeciwko SRH w IPL 2024

Shreyas Iyer powraca, podobnie jak Gautam Gambhir. Kolkata Knight Riders będą gotowi zaprezentować swój charakter w meczu otwarcia IPL 2024 z Sunrisers Hyderabad. Zespoły z Kalkuty zwrócą się w stronę swojego najdroższego zawodnika Mitchella Starca, aby siać spustoszenie wśród przeciwników.

Można śmiało powiedzieć, że Kolkata Knight Riders to obecnie bardzo zrównoważona drużyna. Po włączeniu Gautama Gambhira jako mentora i Mitchella Starca jako asa tempora, KKR będzie głodny tytułu.

KKR mogło stracić Jasona Roya, ale nic to nie dało, w zastępstwie mogli pokonać Phila Salta. W najwyższej kolejności bramkarz Rahmanullah Gurbaz rozpocznie spotkanie z Venkateshem Iyerem. Na trzecim miejscu znajduje się ich najbardziej niezawodny pałkarz, kapitan Shreyas Iyer.

Agresywny południowiec Nitish Rana zajmuje czwarte miejsce, co czyni KKR zdrową, zrównoważoną drużyną odbijającą z najwyższej półki, składającą się w większości z indyjskich pałkarzy. Niższy porządek? Nawet lepiej. Na piątym miejscu w indyjskim specjalistycznym finiszerze T20I – Rinku Singhu. W zeszłym sezonie Southpaw wbił 5 kolejnych szóstek.

Jego destrukcyjny styl odbijania zapewnił mu występy w reprezentacji Indii w T20I i ODI. Na miejscach 6 i 7 u zdolnych, wszechstronnych karaibskich zawodników, odpowiednio Andre Russella i Sunila Narine’a.

Sprawdź najnowsze wiadomości KKR tutaj –

Po skonfigurowaniu odbijania nadszedł czas na meloniki. Najdroższy melonik – 24,75 crore Mitchell Starc stanie na czele drużyny KKR zajmującej się grą w kręgle. Towarzyszyć mu będzie Harshit Rana. Varun Chakravarty i Suyash Sharma to wyspecjalizowani spinnerzy w zespole.

Wracając do kluczowych graczy – KKR ma ogromny skład, w którym możesz wybrać idealne dopasowanie zgodnie z wymaganiami gry. Manish Pandey, Chetan Sakariya i Phil Salt mogą się zmieścić, jeśli zajdzie taka potrzeba.

KKR Przewidywany mecz XI vs SRH

Rahmanullah Gurbaz (WK) ✈️
Venkatesh Iyer
Shreyas Iyer (W)
Nitish Rana
Rinku Singha
Andre Russella ✈️
Sunil Narine ✈️
Micthell Starc ✈️
Suyash Sharma
Varuna Chakraborty’ego
Ostra Rana

Uderzenie: Manish Pandey/Chetan Sakaraiya/Phil Salt

Skład KKR na IPL 2024 – Nitish Rana, Rinku Singh, Rahmanullah Gurbanz, Shreyas Iyer (c), Phil Salt, Sunil Narine, Suyash Sharma, Anukul Roy, Andre Russell, Venkatesh Iyer, Harshit Rana, Vaibhav Arora, Varun Chakaravarthy, KS Bharat, Chetan Sakariya, Mitchell Starc , Angkrish Raghuvanshi, Ramandeep Singh, Sherfane Rutherford, Manish Pandey, Mujeeb Ur Rahman, Dushmantha Chameera, Sakib Hussain.

Sprawdź tutaj nasze najnowsze relacje internetowe –

Wybór redaktora

DRS, 23 marca: Jedno zrobione, jeszcze 73 przed nami;  RCB nie może przełamać czaru CSK i Chennai


Źródło

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here