"Jesteś pewien, że Rubiales nie reprezentuje hiszpańskiej piłki nożnej?"

Dnagroda “to nie jest piłka nożna„za każdym razem w piłce nożnej i ponieważ futbolu, coś się dzieje grób, to kolejny zwyczaj piłkarski. Wyrażenie mówiące, że taka a taka osoba lub rzecz „nas nie reprezentuje„jest nowszy i bardziej ogólny i z tego powodu ma zastosowanie również do piłki nożnej.

W tej chwili ostatni lub ostatni, który „nas nie reprezentuje”, w tym przypadku do piłki nożnej jest to Luis Rubialesbyły prezes Królewskiej Hiszpańskiej Federacji Piłki Nożnej, który został obecnie usunięty ze stanowiska ze względu na pewne rzeczy, które już wiemy i których stopniowo się uczymy, poprzez Straż Cywilnainne z tych, które były wcześniej ona mówiłaTak, ale nie za dużo, jak to często bywa w tym kraju.

I jeśli. Rubiales nie będzie reprezentował niektórych, skutecznie, ponieważ W świecie futbolu są dobrzy i uczciwi ludzieco nadchodzi służyć i nie służyć, jak powiedział García. Tam są. Ale w kraju, w którym są za dużo ludzie, którzy po osiągnięciu pozycji lub pozycji, cokolwiek by to nie było, pierwszą rzeczą, którą robią, jest zobaczenie, jak to zrobić poszerz swoją wizję i możliwości biznesowePowiedzmy, że UCO wejdź do miejsca z historią kierownictwo które mają RFEF i piłka nożna w ogóle – to gazety Plany sanitarne trzeba było to zrobić z jakiegoś powodu – brzmi to całkiem reprezentacyjnie. Bo to też nie pierwszy taki przypadek.

Jak napisał wielki Cinchona w pasie Mafaldy to nie jest „sprawa Rubialesa”. to koniecale kontynuuj z Rozpoczęty. Kiedy to było? Aby wiedzieć… Jak długo to potrwa? Ten sam…Źródło

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here