Niedawny wywiad popularnej aktorki Jennifer Lopez dla Prime Video spotkał się z dużą krytyką w mediach społecznościowych w związku z jej dyskusją na temat dorastania w Bronksie. Jennifer Lopez to jedna z kultowych hollywoodzkich aktorek, która często opowiada o swoim wychowaniu w Bronksie, co uczyniła niedawno w wywiadzie dla Prime Video. Ale co spowodowało, że spotkała się z krytyką?

Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej o wywiadzie Jennifer Lopez dla Prime Video, który spotkał się z ostrymi reakcjami po tym, jak JLo opowiedziała o swoich dniach w Bronksie.

Jennifer Lopez w wywiadzie dla Prime Video opowiada o dorastaniu w Bronksie

W licznych wywiadach, w których Jennifer Lopez opowiadała o swoim wychowaniu w Bronksie, hollywoodzka aktorka w wywiadzie dla Prime Video po raz kolejny podzieliła się swoją beztroską w dzieciństwie w Bronksie.

@whoisadiv jlo proszę, zostaw nas w spokoju PROSZĘ ???????????? #Jlo #jenniferlopez #fyp #thebronx #nyc ♬ oryginalny dźwięk – Alex Duncan IV

W tym samym wywiadzie JLo powiedziała: „Lubię rozczesywać włosy w ten sposób”. Dodała dalej, mówiąc: „Przypomina mi to, jak miałam 16 lat w Bronksie, biegając tam i z powrotem po przecznicy. Szalona mała dziewczynka, która kiedyś była cholernie dzika. Żadnych ograniczeń, same marzenia i takie tam.”

JLo spotyka się z ostrymi reakcjami w związku z wywiadem dla Prime Video

Dopiero 11 tego miesiąca JLo udzieliła wywiadu Prime Video, poruszając różne aspekty jej życia, w tym lata dorastania w Bronksie. Jednak nie wygląda na to, że wywiad z JLo przebiegł dobrze dla wszystkich.

Media społecznościowe szybko zalały reakcje osób, które oglądały wywiad Lopez, które ostro ją za to krytykowały. To właśnie zdanie aktorki nawiązujące do Bronksu sprawiło, że wszyscy zaczęli o tym mówić w mediach społecznościowych.

@jamieaderski Hołd dla JLo trwa. #iconic #bronx #momsoftiktok #komedia #over40 #jlo #humor #funnymoms #trending #fyp ♬ oryginalny dźwięk – Jamie | Zabawne po 40

Internauci reagują na wywiad z Jennifer Lopez w Prime Video

W reakcji na wywiad Jennifer Lopez dla Prime Video w mediach społecznościowych zalało mnóstwo komentarzy. Wiele osób wyrażało swoją niechęć do tego, co JLo powiedziała o swoim pobycie w Bronksie. Jeden z użytkowników skomentował: „JLo to demon chaosu z urojeniami”.

Jeden z użytkowników skomentował nawet: „W tym momencie nawet nie wierzę, że ona jest już z Nowego Jorku. Z jakiego bloku jesteś, JLo? Zostaw nas w spokoju, proszę.” Inny użytkownik zareagował: „Przeciągacie JLo i bardzo mi się to podoba”.

Lopez jednak jak dotąd nie zareagowała na reakcje związane z jej wywiadem dla Prime Video.

Ruchi Singh

Jestem pisarzem z pasją, który wierzy w magię słów. Jestem byłą redaktorką magazynu i uwielbiam czytać książki, dzięki którym ludzie wyrastają na lepszych ludzi. Każde słowo niesie ze sobą energię, a ja wykorzystuję ją do tworzenia pozytywnego, pięknego życia. #BądźPozytywny #BądźBłogosławionyŹródło

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here