To pierwszy mecz Ishana Kishana po prawie dwóch miesiącach, po tym jak wycofał się z serii Indie vs Republika Południowej Afryki z powodów osobistych.

Choć wiele uwagi poświęcono występowi Hardika Pandyi i Rohita Sharmy w niedzielnym meczu GT vs MI IPL 2024, uwaga została utracona na Ishanie Kishanie. Jeden z kluczowych członków Bombaju, Ishan, ze względu na swój występ, a raczej jego brak, przeszedł niezauważony. Gdy Mumbai gonił za 169, rzucił się na kaczkę, budząc wiele wątpliwości.

IPL

Jedynym powodem jest to, co dzieje się z nim przez ostatnie kilka miesięcy. Najpierw zrezygnował z rywalizacji w serii IND vs SA, następnie pomimo poleceń trenera Indii i sekretarza BCCI zaginął na meczach Ranji Trophy, a następnie został skreślony z centralnej listy kontraktów.

Wszystko to sugerowało, że między nim a BCCI było coś nie tak. Jednak zaraz po meczu widziano Jaya Shaha, który odbył długą pogawędkę z Kishanem, której szczegóły oczywiście nie są znane. Ale wyglądało na to, że Ishan przynajmniej próbował podtrzymać swoje zdanie. Czy to przypadkiem nie oznaczało, że znalazłby się z powrotem na centralnej liście kontraktów? Nikt nie wie, ale być może solidne występy od tego momentu z pewnością pomogą południowej łapie.

Wybór redaktora

GT kontra MI: Shubman Gill rozpoczyna karierę kapitana od zwycięstwa, przedłużając pierwszą passę MI


Śledź nas w mediach społecznościowych

wiadomości Google
Kanał Whatsapp

Powiedz nam, dlaczego nie podobał Ci się nasz artykuł, abyśmy mogli go ulepszyć?

Zrodlo

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here