IPL 2024: Chinna Thala Raina, Thala Dhoni i wojowniczka Jadeja spotykają się ponownie przed meczem otwierającym vs RCB

Była gwiazda CSK Suresh Raina ponownie spotyka się z kolegami z drużyny MS Dhoni i Ravindrą Jadeją przed pierwszym meczem IPL 2024 przeciwko RCB

Była gwiazda CSK Suresh Raina ponownie spotyka się ze swoimi kolegami z drużyny MS Dhoni i Ravindrą Jadeją przed IPL 2024. Obrońcy tytułu zmierzą się z RCB w pierwszym meczu IPL 2024 w Chennai 22 marca. Przed meczem trio Jadeja, Raina i Dhoni spotkaliśmy się w Chennai.

Mini spotkanie CSK

Dhoni ustąpił ze stanowiska kapitana CSK, po tym jak prowadził drużynę od jej powstania. Ruturaj Gaikwad zastępuje MSD na stanowisku nowego kapitana CSK. Młody otwieracz rozegrał do tej pory 52 mecze dla Chennai Super Kings.

Najnowsze wiadomości IPL

Mam Mahi bhai: Ruturaj Gaikwad

Zmierzenie się z Royal Challengers Bangalore (RCB) przeciwko wypełnionej publicznością w jego pierwszym meczu w roli kapitana CSK nie będzie łatwe. Rywalizacja z takimi zawodnikami jak Virat Kohli, Faf du Plessis i Glenn Maxwell będzie wyzwaniem, ale Ruturaj Gaikwad jest na to przygotowany.

Ma wszystko, czego potrzebuje. Tak, jak powiedział, „W zespole mam Mahi bhai (MS Dhoni), Jaddu bhai (Ravindra Jadeja) i Ajju bhai (Ajinkya Rahane), którzy również mnie prowadzą. Nie ma się czym martwić, po prostu nie mogę się doczekać, aby się cieszyć.

Wybór redaktora

Zapowiedź IPL: powody, dla których warto oglądać epickie powroty, najbogatszych graczy i kształtującą się drużynę T20 WC


Śledź nas w mediach społecznościowych

wiadomości Google
Kanał Whatsapp

Powiedz nam, dlaczego nie podobał Ci się nasz artykuł, abyśmy mogli go ulepszyć?

Źródło

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here