Widzowie telewizyjni są dość wiarygodnym miernikiem emocji (lub ich braku), jakie wzbudza reprezentacja Hiszpanii.…i wszystkie dane są już dostępne, odkąd Luis de la Fuente zastąpił Luisa Enrique po zakończeniu Pucharu Świata w Katarze i objął stanowisko trenera reprezentacji narodowej. Wielką niespodzianką był fakt, że rozegrany wczoraj wieczorem na Santiago Bernabéu mecz Hiszpania-Brazylia (3-3) przyciągnął nieco ponad 3,8 miliona widzów, co stanowiło 27,3% udziału.

Więcej niż zaskakujące danemimo że był to mecz towarzyski, biorąc pod uwagę, że był to mecz, który w historii rozegrano zaledwie dziewięć razy, a przede wszystkim dlatego, że był to List motywacyjny Endricka na swoim nowym stadionie. W rzeczywistości to spotkanie „La Roja” i „La Canarinha” Nie był nawet jednym z trzech najczęściej oglądanych w tym okresie.

Bramka Daniego Olmo przeciwko Brazylii

Bramka Daniego Olmo przeciwko BrazyliiMARKA

Dodając do uderzających liczb zarejestrowanych w meczu z Brazylią, To bardzo zaskakujące, czego doświadczono podczas porażki Hiszpanii z Kolumbią (0-1) na stadionie w Londynie. Ledwo się zebrałem 2,1 mln widzów z udziałem 18,2%. To przedostatni mecz pod względem oglądalności… i ostatni pod względem udziału w ekranie! Zdecydowanie, Hiszpania straciła impet podczas ostatniej przerwy przed mistrzostwami Europy.

Grimaldo wrzuca dośrodkowanie podczas meczu z Kolumbią

Grimaldo wrzuca dośrodkowanie podczas meczu z KolumbiąMARKA

Słaby debiut Luisa de la Fuente w reprezentacji Hiszpanii

Kolejnym z najciekawszych faktów jest Debiut Luisa de la Fuente nie wzbudził większego zainteresowania na czele reprezentacji Hiszpanii. To było trochę ponad rok temu. Konkretnie 25 marca 2023 r. w wypadku, który Rozpoczęła się faza kwalifikacyjna do Pucharu Europy przeciwko Norwegii.

Joselu świętuje swoją pierwszą bramkę w barwach Espy

Joselu świętuje swoją pierwszą bramkę w reprezentacji Hiszpanii w swoim debiucie przeciwko NorwegiiMARKA

Tego dnia Hiszpania bez problemu zwyciężyła (3:0) w meczu, w którym Erling Haaland nie został powołany. Rzeczywistość jest jednak taka, że ​​nie wzbudziła ona dużego zainteresowania fanów. Publiczność nieco przezwyciężyła 3,7 miliona widzów z 29,8% „udziału”. Na 12 rozegranych od tego czasu meczów debiut Luisa de la Fuente zajmuje pierwsze miejsce. siódme miejsce.

Cypr, najsłabszy mecz

Najmniej oglądanym meczem fazy Luisa de la Fuente był ten, w którym Hiszpania zmierzyła się z Cyprem. na terytorium Cypru w przedostatnim meczu eliminacyjnym do Pucharu Europy. W tym momencie, Reprezentacja Narodowa zdążyła już przypieczętować przepustkę w poprzednim par. Zatem mecz nie wzbudził żadnych oczekiwań, mimo że był to oficjalny mecz, a oni ledwo go widzieli. 1,7 miliona widzów. „Udział” oszacowano na 19,6%.

Widoczne 3 najlepsze ms

Choć debiut Luisa de la Fuente pozostawiał wiele do życzenia, jego drugi mecz na czele drużyny zgromadził spore rzesze fanów. przed telewizorami, aby być świadkami porażki Hiszpanii ze Szkocją (2:0) na stadionie Hampden Park. Z 4,8 miliona widzów i a 33,1% „udziału”to był trzeci najczęściej oglądany mecz w tym okresie.

Gracze Espy

Piłkarze Hiszpanii zasmuceni porażką ze SzkocjąMARKA

Drugą była Norwegia-Hiszpania, z którą Reprezentacja Narodowa zapewniła sobie awans do Pucharu Europy. 2024 (0-1) dzięki bramce Gaviego tuż po rozpoczęciu drugiej połowy. Impreza się zebrała 4,8 miliona widzów i miał udział w ekranie 33,1%. Tego dnia Haaland wiedział, że gra przeciwko Hiszpanii.

Espa

Hiszpania podnosi Ligę NarodówMARKA

Ku zaskoczeniu praktycznie nikogo, Najchętniej oglądanym meczem był finał Ligi Narodów UEFA, w którym Hiszpania pokonała Chorwację w rzutach karnych, co stanowiło jej pierwszy oficjalny tytuł od Euro 2012. Od tego meczu Reprezentacja Narodowa rozegrała osiem meczów. Jednak nikomu nie udało się pokonać tzw 5,2 miliona widzów i 37,7% „udziału” który zarejestrował ten mecz.Zrodlo

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here