Si jest coś dobrego internet i sieci społecznościowe jest to, że istnieje coś wielkiego Różni twórcy treścikażdy ze swoim osobowość, jej temat i sposób jego przekazywania widzom. Jest streamerzy gier wideo lub youtuberzysport, tiktokerzy, którzy opowiadają nam o swoim życiu…ale jest tam bardzo wyjątkowa osoba, która nie pasuje do żadnej „formy” już powstał, tj Franka Cuesty.

On Były prezenter telewizyjny jest wyjątkowy w Internecieponieważ jego treść opiera się na codziennym życiu „sanktuarium” zwierząt w Tajlandiiktóry wraz z osobowość jasny, szczery i sposób wyrażania się „bez przebierania w słowach”, skutkuje: Nieznane treści na YouTube.

Frank Cuesta na skraju śmierci

YouTuber kilka tygodni temu był wiadomość o ataku który we własnym domu cierpiał z powodu jednego ze zwierząt, którymi się opiekuje, tj jeleń zwany „małym psem” to bardzo zostawiło ciężko ranny Ale w ciągu ostatnich godzin po raz kolejny opowiedział: tragiczny epizod, który prawie zakończył jego życie.

Frank Cuesta na skraju śmierci

Szczery subi i su kanał YouTube wideo pt „W niedzielę prawie umarłem w szpitalu” i opowiedział swoją historię: „Żyję dzięki cudowiOstatnie dwa dni spędziłem w szpitalu, byłem dość chory. mogłem mieć umarł doskonale w cichy sposób, Nie zdając sobie z tego sprawy i dzięki temu, że chociaż raz nie byłam osobą upartą, poszłam do szpital pogotowia. Oczyścili moją krew, miałem masowe zatrucie z „brutalna infekcja nerek, wątroby i śledziony”.

Wszystko to ma wyjaśnienie, a nieszkodliwie wyglądająca żaba: „Sprzątałem obszar schroniska, aby przygotować go na przybycie niektórych zwierząt i Znalazłem kilka żab które umieściłem tam dawno temu. Byli A te „dartowe” żaby, Znalazłem je tam i cóż, są to żaby, które były tam od dawna, rzeczywiście żaby, które urodziły się w niewoli i to oczywiście Nie mieli trucizny, bo wszystko pasuje do jedzenia, które im dajesz, ale w tamtym rejonie były czerwone mrówki, pająki…”.

Frank se confi z tymi zwierzętami i Są niemal przyczyną jego śmierci: „Podczas manipulacji nimi, aby je tu sprowadzić, okazuje się, że jest naprawdę trujący. Tej nocy ja Zacząłem się źle czuć, miałem bardzo wysoką gorączkę.stało się to następnego dnia i uczucie było znacznie gorsze. Całuję nieprzytomny w łóżku od 12:00 do 19:00, kiedy się obudziłem i zdałem sobie sprawę, że jest ze mną bardzo źle. przybyłem do cudownego szpitala i tam wszedłem w coś w rodzaju śpiączka bardzo rzadkie. Dziękuję Bogu, że jestem tu dzisiaj, nigdy wcześniej nie czułem tego uczucia.



Zrodlo

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here