miostatni gol Fernando Torresa z Liverpool Oficjalny mecz odbył się 22 stycznia 2011 roku. Hiszpan w meczu przeciwko Wilkom zdobył podwójną bramkę. Teraz, w meczu Legends pomiędzy The Reds i Ajaxem, ponownie świętował przed „The Kop”. Hiszpan zdobył ostatnie 4:2 w meczu przeciwko Holendrom… w meczu upamiętniającym hołd dla Svena Gorana Erikssona. który zgodnie z obietnicą Kloppa zasiadł na ławce rezerwowych w „Pool”.

Szwed, który cierpi na nieuleczalnego raka trzustki, zasiadał na ławce rezerwowych obok takich legend Liverpoolu, jak Ian Rush, John Barnes i John Aldrige, a miał pod swoim dowództwem takich zawodników, jak Jerzy Dudek, Sander Westerveld, Martin Skrtel, Fabio Aurelio, Djibril Cissé i Ryana Babela. Byli też Gerrard i Fernando Torres, którzy ponownie spotkali się na greenie.

Mecz zakończył się powrotem Anglików i golem Fernando Torresa: 4-2. Hiszpański napastnik 13 lat później strzelił gola u siebie na Anfield i zamknął porażkę Liverpoolu z Ajaxem. Nabil El Zhar, Djibril Cisse i Gregory Vignal strzelili gole dla The Reds; Boerrigter i Musampa dla Holendrów na wypełnionym po brzegi stadionie: Anfield wypełniło 59 655 widzów.Źródło

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here