„Potrzebujemy pomocnika” To najczęściej powtarzane zdanie w atlantycki przez długi czas. Wzmocnij maszynownię, aby zyskać moc, nogi i uzupełnienie a Wkrótce co jest niekwestionowaną piątką drużyny. Choć inni piłkarze, np. Barrios, mogą odegrać tę rolę, rzeczywistość jest taka, że ​​Atleti pracuje nad wzmocnieniem rdzenia drużyny na kolejny sezon.

I stąd właśnie wzięła się nazwa Edersonatej dużej, zadaszonej, na której na czerwono zaznaczono Dyrekcję Sportową, w której teraz pracują ramię w ramię Andrea Berta i Carlos Bucero, dwójka będzie odpowiedzialna w nadchodzących miesiącach za ulepszanie składu, który cierpi w tym sezonie w LaLiga, jednocześnie nadal marząc o Lidze Mistrzów, w której jest już wśród ośmiu najlepszych.

Odnosząc się do danej sytuacji, wybraniec jest Edersona Jose dos Santosa 24 lata: w styczniu 2022 r. przeszedł z Corinthians w swoim kraju pochodzenia do Salernitana i w ciągu zaledwie sześciu miesięcy przeszedł od kosztującego 6,5 miliona do Atalanta zgromadzi więcej niż 21 punktów kilogramów po zaledwie 15 meczach, w których pokazał cały swój futbol w maszynowni. Po drodze pozostawił 2 gole i asystę jako wizytówkę tego skoku na Stary Kontynent, na którym wielu musi przystosować się do wyraźnie większego tempa europejskiej piłki nożnej.

Simeone: „Musimy poprawić agresywność w defensywie”STATYSTYKI DZIAŁAJĄ

Jego występ, po pełnej adaptacji, jest brutalny. Rozegrano 36 meczów w którym dołożył 6 bramek. Aspekt, który został udoskonalony w tym sezonie i w którym w wieku 24 lat osiągnął dojrzałość rdzenia. Po debiucie w drużynie U-20 nadal musi grać w seniorskiej drużynie Brazylii. Jego ewentualny skok do Atleti pomógłby mu zyskać lepszą widoczność w jednej z najbardziej konkurencyjnych drużyn na świecie.

Nieudana próba latem ubiegłego roku

Pozyskanie gracza średniego szczebla to stare marzenie. Już to wiesz zeszłego lata Verrattiego, Hojbjerg czy Zubimendi starając się zadowolić Simeone czymś, czego nie byli w stanie zamknąć, mimo że sam Gil Marón dostrzegł potrzebę promowania tego obszaru, w którym Vermeeren, który przybył w styczniu, ze względu na swój młody wiek stawia na przyszłość (właśnie skończył 19 lat) ).

Zostanie to ponownie wypróbowane w oknie transferowym w 2024 roku i, jak napisano, nazwisko Edersona jest najważniejszym czynnikiem, który może to osiągnąć. Jego wartość rynkowa wynosi 30 kilogramów, a negocjacje z pewnością będą długie (Atlético nie jest jedyną drużyną, która zwróciła na niego uwagę, gdy tylko Tottenham ma go na swoim radarze)ale to właśnie środka wybranego w celu dokonania skoku w jakości fizycznej i jakości gry zespół Metropolitan domagał się od długiego czasu.Zrodlo

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here