Dardo de Grahama Hansena: "Zawsze mówią pierwsi i ostatecznie wygrywamy."

Ldo Norwegii Karolina Graham Hansennajlepszy gracz klasyka, w którym Barcelona pokonała Real Madryt 0:3zapewnił, że dobre statystyki, jakie notuje w tym sezonie pod względem bramek i asyst, będą bezwartościowe, jeśli jego zespół nie zdobędzie tytułów.

„Dopóki nie zdobędziemy tytułów Mistrzowie, liga i puchar Nie przejmuję się nimi. Jeśli nic nie wygramy, to te liczby nie są tego warte. Muszę kontynuować, musimy kontynuować jako zespół” – powiedział Daznowi po meczu.

Graham Hansen nie uważał, że Real Madryt był lepszy w połowie pierwszej połowyw którym miał szansę na remis, gdyż uważał, że było pięć minut, w których Barcelona miała jednak grę pod kontrolą i miała nawet okazje na zwiększenie swojej przewagi przed przerwą.

Nordycka piłkarz żałowała, że ​​zarówno ona, jak i jej koledzy z drużyny mieli okazje, z których powinni byli skorzystać. „Musimy zdobyć te szanse. W czwartek mamy kolejny mecz (z Brannem w Lidze Mistrzów) i naprawdę nie możemy się go doczekać” – powiedział najlepszy strzelec F League z siedemnastoma golami.

Później przed mediami Graham Hansen zwrócił uwagę, że piłkarze Realu Madryt zawsze mówią o klasykach wcześniej i nic się nie zmienia. „Zawsze mówią pierwsi i ostatecznie wygrywamy. Ogólnie mówią, że jesteśmy bliżej, jesteśmy bliżej, ale wciąż wygrywamy i będziemy się starać dalej to kontynuować.. W klasyku zawsze trzeba trochę użądlić, żeby przegrać. „Dla nas to bardzo dobrze, że możemy wrócić do domu z kolejnym zwycięstwem”.