Dani Alves wychodzi na wolność po wpłaceniu miliona euro kaucji

Tprawie 14 miesięcy w więzieniu, Dani Alves opuszcza więzienie po tym, jak udało mu się zebrać milion euro niezbędne dla obligacji, co zostało potwierdzone przez Najwyższy Trybunał Sprawiedliwości Katalonii. The Przesłuchanie w Barcelonie Zgodził się na tymczasowe zwolnienie w środę, 20 marca, przy głosie odrębnym i do poniedziałku pieniądze nie zostały zdeponowane.

Skomplikowana kaucja

Piłkarzowi w końcu udało się zebrać tę kwotę po intensywnych dniach negocjacji. Początkowo oczy wszystkich skierowane były na Rodzina Neymarata pomoc Daniego Alvesa na początku sprawy i dał mu 150 000 euro, co później posłużyło do złagodzenia wyroku. Jego konta zostały zamrożone i napotkał więcej trudności, niż się spodziewał.

W każdym razie wszystko wskazywało na to, że w najbliższy poniedziałek wyjedzie Briansa 2. W ubiegły piątek brazylijski piłkarz poprosił o jeszcze godzinę, aby móc wpłacić kaucję: z 14:00 godziny o godz 15:00. W każdym razie nie mógł tego wtedy przedstawić Alvesa Musiał spędzić weekend w więzieniu. Działania tej soboty i niedzieli na rzecz jego otoczenia przyniosły skutek.

Ryzyko ucieczki Alvesa

Były zawodnik od miesięcy prosił o sprawiedliwość zwolnienie tymczasoweale zawsze był odrzucany, twierdząc, że a wysokie ryzyko ucieczki ze względu na dużą siłę nabywczą oskarżonego. Biorąc pod uwagę, że Brazylia nie ma umowy ekstradycyjnej z Hiszpanią, sędzia wielokrotnie podejmował decyzję o pozostawieniu go w więzieniu.

Jednak sytuacja uległa zmianie w ubiegłą środę, kiedy sąd w Barcelonie s zgodził się na jego tymczasowe zwolnienie za kaucją w wysokości miliona euro. Wysoka liczba, która zaskoczyła Daniego Alvesa ale które, pracując z czasem, udało mu się zebrać. W każdym razie nie był to łatwy scenariusz, gdyż w ostatnich godzinach wsparcie, na które liczyłem w kwestii płatności, jak np. Rodzina Neymarazdystansowali się publicznie.

Wyrok nie jest jeszcze prawomocny

Dzięki temu, Dani Alves opuszcza dziś więzienie Brians 2 czekajac na ostatnie zdanie po apelacjach Prokuratury, oskarżenia prywatnego i obrony. O ile Prokuratura i prokuratura prywatna wnoszą o zwiększenie kary, odrzucając okoliczność łagodzącą w postaci naprawienia szkody, o tyle obrona wskazuje wręcz przeciwnie, że okoliczność łagodzącą należy uznać za bardzo kwalifikowaną, co dodatkowo obniży wymierzoną karę.Zrodlo

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here