Autorzy: Dianna Russini, Mark Puleo i Larry Holder

W piątek ESPN poinformowało, że Kansas City Chiefs wymieniają obrońcę L’Jariusa Sneeda z Tennessee Titans w zamian za wybór w trzeciej rundzie wyborów w 2025 r. i zamianę wyborów w siódmej rundzie w 2024 r. Z raportu wynika, że ​​transakcja oczekuje na badanie Sneeda.

Wiele innych drużyn było zainteresowanych pozyskaniem wschodzącego obrońcy, który odegrał kluczową rolę w wielu występach Chiefs w Super Bowl. Umowa z Tennessee prawie doszła do skutku w zeszłym tygodniu, ale nie doszła do skutku w ostatniej godzinie.

Na początku tego miesiąca The Chiefs umieścili Sneedowi niewyłączną etykietę franczyzową, po tym jak nie udało się osiągnąć długoterminowej umowy z 27-latkiem. W niedzielę Chiefs związali innego gwiazdora defensywy, Chrisa Jonesa, rekordowym pięcioletnim kontraktem wartym 158,75 miliona dolarów, w tym 60 milionów dolarów gwarantowanych.

Sneed, który został wybrany przez Kansas City w czwartej rundzie draftu do NFL 2020, właśnie zakończył ostatni rok swojego debiutanckiego kontraktu. Połączył siły z narożnikiem All-Pro Trentem McDuffie, aby wzmocnić drużynę Chiefs w drugiej połowie, co pozwoliło na zaledwie 3001 podań (czwarte najmniej w lidze) i 19 przyłożeń podań w 2023 r.

Obrona Tytanów zajęła 16. miejsce pod względem zdobytych punktów i 18 pod względem jardów w 2023 r., oddając 3866 podań i zarządzając zaledwie sześcioma przechwytami, co stanowi najmniejszą liczbę w NFL.

Aktualizacje na żywo: Wiadomości o wolnych agentach z całej ligi NFL
Śledzenie FA: Nowe zespoły i szczegóły kontraktów dla 150 najlepszych wolnych agentów
Najlepsi dostępni gracze: Kto jest jeszcze na rynku?
Klas: Najlepsze i najgorsze oferty wolnych agentów

Jak Sneed radzi sobie

Sneed pokazał swój potencjał w swoim debiutanckim sezonie, uzyskując jedynie 54,2 oceny podań za pośrednictwem Stathead w dziewięciu meczach (sześć startów) w 2020 r. Jego stawki były solidne, gdy został pełnoetatowym starterem z wynikiem 91,9 w 2021 r. i 84,2 ocena w 2022 r.

Następnie Sneed zebrał to wszystko w jedną całość w 2023 r., uzyskując ocenę 56,2 i skąpy procent ukończenia wynoszący 51,0 zgodnie z celem.

Oto zestawienie najlepszych obrońców z 2023 r. pod względem oceny podań przeciwników. Dla tych graczy uwzględniono także przeciwstawne wartości procentowe ukończenia i przechwytów:

Nie ma wątpliwości, że Sneed należy do grona czołowych obrońców NFL. — Larry Holder, starszy pisarz NFL

Wymagana lektura

(Zdjęcie: Steph Chambers / Getty Images)Źródło

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here