Eduardo Camavinga Niewiele czasu zajęło wyłączenie alarmu w Realu Madryt, który za 14 dni otrzyma Santiago Bernabu glin Manchester na pierwszy mecz ćwierćfinału Ligi Mistrzów. Transcendentalny mecz dla mężczyzn Carlo Ancelottiego, którzy bali się utraty jednej ze swoich najlepiej przystosowanych części, po opuszczeniu traw Francji – Chile w ostatnich minutach pierwszej połowy. Francuski pomocnik Odszedł z butem w ręku i został zastąpiony przez Guendouziego. Jego twarz nie napawała optymizmem… ale zawsze mówiono, że dotknięty obszar, czyli kostka, jest zwykle „szlachetny”, że utrzymuje się dłużej.

Camavinga przechodzi na emeryturę bez buta i kulejąc w towarzyskim meczu z Chile

Real Madryt przyjął to do wiadomości… a przeprowadzone testy wykazały, że miały rację. Francuski pomocnik doznał bardzo lekkiego skręcenia, co jest częstą przypadłością piłkarzy Należy odpocząć do czasu ustąpienia obrzęku po skręceniu.. Camavinga wraca jutro do Realu Madryt, aby spędzić „dzień regeneracji” z resztą swoich kolegów z drużyny międzynarodowej. Przed powrotem będą musieli wykonać indywidualną pracę z fizjoterapeutami, jeśli nie wydarzy się nic dziwnego, w piątek z grupą będzie już normalnie – wyjaśniają z madryckiej jednostki..

Tak się sprawy mają, Ancelotti może oddychać spokojnie… i może liczyć na francuskiego piłkarza w kolejnym meczu ligowym z Athletic na Santiago Bernabu (niedziela, godz. 21:00; Dazn).Zrodlo

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here