Activision wypuszcza Call of Duty Warzone Mobile na całym świecie 21 marca 2024 r. Oto przewodnik dla początkujących, jak grać w tę grę.

Witamy w Call of Duty: Warzone Mobile (WZM), darmowej grze typu Battle Royale, w której walczysz z maksymalnie 120 graczami, aby zostać ostatnim, który przetrwa, solo lub w drużynie. W tym przewodniku znajdziesz wszystko, co potrzebne do dominacji na polu bitwy.

Call of Duty: Warzone Mobile – przegląd

Przygotuj się: Mecze rozpoczynają się od samego pistoletu. Znajdź broń, gotówkę, skrzynki z zaopatrzeniem i kontrakty, aby ulepszyć swój arsenał.

Kasa jest wszystkim: Zarabiaj pieniądze, aby kupować wyposażenie (niestandardowe zestawy broni), ożywiać członków drużyny oraz kupować korzyści i serie zabójstw (potężne ataki).

Graj wykorzystując swoje mocne strony: Wybierz broń, która pasuje do Twojego stylu gry. Nie używaj pistoletu maszynowego na duże odległości!

Obraz za pośrednictwem Activision

Battle Royale kontra Odrodzenie

Battle Royale (Verdansk, 120 graczy): Tryb klasyczny – walcz o bycie ostatnią drużyną/graczem, która przetrwa. Mapa kurczy się pod wpływem trującego gazu, zmuszając graczy do zbliżenia się.

Odrodzenie (Wyspa Odrodzenia, 48 graczy): Szybsze tempo odrodzeń. Jeśli członek drużyny żyje, możesz go ponownie rozmieścić po krótkim oczekiwaniu. Mapa jest mniejsza, co prowadzi do intensywnych walk w zwarciu.

Tryb wieloosobowy (funkcja bonusowa)

Warzone Mobile oferuje także tradycyjne bitwy drużynowe Call of Duty, takie jak Team Deathmatch i Search & Destroy. To świetny sposób na rozgrzewkę, podnoszenie poziomu broni i szybką akcję.

Mapy

Verdansk (Battle Royale) – rozległa metropolia z różnorodnymi obszarami do walki strategicznej. Wyspa Odrodzenia (Odrodzenie) – Mniejsza mapa pełna akcji, skupiająca się na walkach w zwarciu.

Gaz – Mapa kurczy się w miarę postępu meczu, zmuszając graczy do wejścia do kurczącej się strefy gry wypełnionej trującym gazem. Krótko przetrwaj gaz lub użyj maski gazowej, aby uniknąć eliminacji.

Grabież

  • Skrzynie z zaopatrzeniem: Rozsiane po mapie oferują cenne łupy, takie jak broń, amunicja, serie zabójstw i gotówka.
  • Umowy: Wykonuj te zadania (eliminuj cele, znajdź skrzynki z zaopatrzeniem itp.), aby zdobyć znaczne nagrody pieniężne.

Przeczytaj także:

Call of Duty Warzone Mobile: Zestawy

Przed każdym meczem twórz niestandardowe zestawy z preferowaną bronią, wyposażeniem i atutami. Dostosuj swoje wyposażenie w zależności od sytuacji – daleki zasięg dla otwartych obszarów, bliski zasięg dla późniejszych kręgów.

Mając ten przewodnik jako podstawę, jesteś na dobrej drodze do zostania mistrzem Warzone Mobile. Pamiętaj, ćwicz, dostosowuj się i zwyciężaj!

Wybór redaktora

Aktualizacje na żywo PBKS vs DC IPL 2024: Rishabh Pant wspomina inspirującą historię powrotu


Źródło

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here