Brahim debiutuje w Maroko ze zwycięstwem, z numer grzbietowy 10 na plecach i klatce piersiowej i z uczuciem swoich fanów, którzy szemrali za każdym razem, gdy piłka docierała do ich butów. Zawodnik Madrytu rozegrał 87 minutwziął udział w samobójczej akcji Angoli i opuścił boisko, aby oklaskiwać z nogami pełnymi wspomnień o rywalach.

Leżący na lewym skrzydle jego dobytek zaalarmował opinię publiczną, która już wie, że ma w rękach wyjątkowego piłkarza. Jak wiedzą także jego koledzy z drużyny i gwiazdy reprezentacji Maroka, Achrafa Hakimiego i Hakima Ziyechaktóry podzielił się z Brahimem rzutami wolnymi do bramkarza.

Jego rywale również uważają go za gwiazdę, ponieważ kopali go przez cały mecz. Odwiedził boisko kilkakrotnie, chociaż wyszedł bez problemów fizycznych.zastąpiony pracą wykonaną niemal pod sam koniec pojedynku, na oczach rodziny i przyjaciół, którzy oglądali debiut swojego chłopca w loży niedaleko szatni.

Maroko zwyciężyło i zachwyciło swoich fanów w pierwszym z dwóch meczów towarzyskich rozegranych podczas przerwy międzynarodowej. We wtorek przeciwko Mauretanii Brahim część II w roli marokańskiego piłkarza.Źródło

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here