Przegląd najważniejszych wydarzeń

  • Gracz Starfield odkrył dziurę w atmosferze nad Nową Atlantydą, co wywołało teorie na temat jej przyczyny i zwiększyło intrygę gry.
  • Niedawne dyskusje zwracają uwagę na pominięte szczegóły w fabule gry, które pogłębiają historię, ale pozostawiają graczy rozczarowanych obsługą technologii.

Zespół programistów Starfield poczynił ogromne postępy, naprawiając błędy i usterki do tej pory w 2024 r. Chociaż nadal nie widzieliśmy żadnych łatek wymagających dużej zawartości – ani żadnych oznak obiecanego rozszerzenia Shattered Space – programiści naprawili setki problemów która nękała graczy od premiery gry na początku września 2023 roku.

Ostatnio jednak jeden z graczy zauważył nową anomalię w grze i nie jest jasne, czy jest to kolejny problem, który dobrzy ludzie z Bethesdy muszą dodać do swojej listy rzeczy do zrobienia, czy też coś, co umieszczają celowo.

Źródło

Nowa grafika Starfield sprawiła, że ​​fani wspominają, co mogło się wydarzyć

Fani uważają, że grafika koncepcyjna jest niesamowicie nawiązująca do Gwiezdnych Wojen i nie przypomina niczego, co mamy obecnie.

W środku nieba jest dziura

Jak widać powyżej, użytkownik Reddita, ameliog, niedawno spojrzał w górę, będąc w stolicy Zjednoczonych Kolonii, Nowej Atlantydzie, i znalazł ogromną dziurę w atmosferze, unoszącą się tuż nad miastem. Jeśli jest to prosty błąd graficzny, nie byłby to pierwszy błąd, jaki odkryli gracze, ponieważ problemy z oświetleniem, a nawet mapowaniem powierzchni planet powodowały w przeszłości problemy w Starfield.

… zawsze fajnie jest zobaczyć drobne niuanse podróży kosmicznych, o których nie zawsze byśmy pomyśleli.

Jednak jedna z osób biorących udział w tym wątku przedstawiła teorię, która brzmi o wiele bardziej naukowo i może wskazywać, że dziura w atmosferze jest dokładnym odzwierciedleniem tego, co stanie się w powietrzu nad miastem, w którym znajduje się duży port kosmiczny.

„Że moi przyjaciele to dziura po upadku spowodowana nagłym zamarznięciem przechłodzonej wody po przepłynięciu przez nią odpływającego statku” – skomentował elquatrogrande w wątku Reddit. Nikt z nas w DualShockers nie ma wykształcenia astroinżynierskiego (teoretycznego lub innego, dzięki za ten ponadczasowy klejnot, Fallout 4), ale wydaje się to na tyle kosmicznym żargonem, że potencjalnie może być prawdą.

Jeśli tak, to brawo, Bethesdo! W swojej grze utrzymałeś klimat NASA-punk i zawsze fajnie jest zobaczyć drobne niuanse podróży kosmicznych, o których nie zawsze byśmy pomyśleli.

Oczywiście zarówno OP, jak i kilka innych osób w komentarzach miało odmienne wyobrażenie o tym, co mogło spowodować dziurę, i może to skłonić niektórych ludzi do ponownego rozważenia jakości zespołu piszącego grę.

Źródło

Gracze Starfield twierdzą, że nowa aktualizacja spowodowała, że ​​przydział mocy statków jest „gorszy, a nie lepszy”

Najnowsza aktualizacja miała rozwiązać problem z przydziałem mocy statków, ale gracze uważają, że jest on jeszcze poważniejszy.

Skoki grawitacyjne: czy to ma większy sens, niż nam się wydawało?

Ta sekcja zawiera spoilery dotyczące głównego wątku fabularnego Starfield.

Starfield od chwili premiery było przedmiotem ostrej krytyki, a przedstawienie historii było jednym z głównych celów tej krytyki. Duża część historii Starfield koncentruje się wokół futurystycznej technologii skoków grawitacyjnych, która pozwala statkom wyposażonym w napęd grawitacyjny przeskakiwać do innej części galaktyki w ciągu zaledwie kilku sekund.

Jednak legenda sięga znacznie głębiej. Twórca technologii, która umożliwiła skoki grawitacyjne, dr Victor Aiza, wykorzystał w oryginalnym modelu artefakt podarowany mu przez swoje przyszłe ja, a proces skoków grawitacyjnych w pobliżu planety podczas korzystania z jednego z tych wczesnych modeli doprowadził do zniszczenie ziemskiej magnetosfery, zamieniając całą planetę w niezdatną do zamieszkania, piaszczystą pustynię pozbawioną atmosfery.

Wiadomość Starfielda Victora Aizy

Wszystko to wydaje się powszechnie wiadome, ale sądząc po komentarzach, wielu graczy mogło przeoczyć fakt, że dr Aiza wiedział, jaki wpływ będzie miało długotrwałe używanie artefaktu na Ziemię, i przystąpił do tego celowo, aby przeprowadzić własne niszczycielskie działania. porządek obrad. „Należy również zauważyć, że wady projektu są celowy,” Użytkownik Reddita Just_A_Rose podsumował zwięźle w wątku. „Naukowiec i jego przyszłe ja współpracowali, aby celowo użyć tej maszyny do zabicia Ziemi, aby wepchnąć ludzkość do gwiazd, w dogodny sposób wymagając od nich wszystkich, aby wykorzystali jego wynalazek, aby przetrwać, utrwalając go w historii jako wybawiciela Ziemi, mimo że to on jest tym jedynym kto to zabił.

Chociaż sposób postępowania (i ogólne pomijanie) sposobu, w jaki naprawiono technologię, nadal wydaje się rozczarowywać wielu graczy, ponowne wyświetlenie informacji, które wielu graczy mogło przeoczyć, przynajmniej skłoniło ich do ponownej rozmowy i, jak to się mówi: brak reklamy jest złą reklamą.

A wszystko zaczęło się od dziury w niebie, która może, ale nie musi, być kolejną usterką.

Obraz na okładce Starfield w rozdzielczości 2000x2000
Pole Gwiazd
Wydany
6 września 2023 r

Zrodlo

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here