IPL 2024: Kapitan Delhi Capitals, Rishabh Pant, jest zdenerwowany i chce dłużej uderzać przed pierwszym meczem IPL w PBKS vs DC

Kapitan Delhi Capitals, Rishabh Pant, jest pełen emocji. As Southpaw przygotowuje się do powrotu do akcji po raz pierwszy od ponad półtora roku. Przed swoim pierwszym meczem kapitan DC jest zdenerwowany, roztrzęsiony i równie podekscytowany powrotem do tego zamieszania.

W zeszłym tygodniu Rishabh Pant otrzymał długo oczekiwane zwolnienie lekarskie od NCA. Oznacza to, że niszczycielski Southpaw jest teraz gotowy do gry na pełnych obrotach w IPL 2024. Delhi Capitals zachowało Panta na stanowisku kapitana. Pant ma zarówno odbijać, jak i bronić drużyny Capitals w mega turnieju.

IPL

„Roztrzęsiony, zdenerwowany, podekscytowany… wszystko to, ale jednocześnie po prostu szczęśliwy, że mogę wrócić do profesjonalnego krykieta. Nie mogę się doczekać jutrzejszego meczu, w którym zagram swój pierwszy mecz.” – powiedział Rishabh Pant, gdy Delhi Capitals przygotowują się do swojego pierwszego meczu w IPL 2024 przeciwko Punjab Kings.

Przed powrotem na boisko Pant wyraził swoje uczucia. Twierdził, że za każdym razem to inne uczucie wychodzić na boisko. 26-latek dodał ponadto, że jego celem jest jak najwięcej odbijać.

Rishabh Pant Zdeterminowany, by długo uderzać

„Za każdym razem, gdy wychodzę na boisko, czuję się zupełnie inaczej. Chciałem po prostu odbijać jak najwięcej i z każdym dniem być coraz lepszym. Nie myślę zbyt wiele do przodu, biorę jeden dzień na raz i daję z siebie 100%” Dodano spodnie.

Sprawdź tutaj nasze najnowsze relacje internetowe –

Wybór redaktora

Aktualizacje na żywo z ceremonii otwarcia IPL 2024: AR Rahman i Akshay Kumar wśród gwiazd, które wystąpią


Powiedz nam, dlaczego nie podobał Ci się nasz artykuł, abyśmy mogli go ulepszyć?

Źródło

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here