Ssezon się kończy i Piękny Mario nadal nie została z nim odnowiona Atlantycki. Środkowy obrońca kończy swój kontrakt 30 czerwca, zaledwie pięć lat po przybyciu do Metropolitano. Pięć lat ze świetnymi sezonami i wstrząsami, które wskazują na rozwód w nadchodzących miesiącach.

Jakiś czas temu atlantycki Zaproponował przedłużenie, ale podobnie jak w przypadku pozostałych zawodników, którzy rozwiązują kontrakt, po jego wygaśnięciu. Trzeba podkreślić, że madryckie obroty wynoszą ponad 4 miliony netto na sezon, a to kwota obecnie nieosiągalna dla zarządzających szlachetną czerwono-białą fabryką.

Mario Hermoso (0-1) w Realu Madryt 5-3 Atlético Madryt

Stąd w ostatnich miesiącach otoczenie Hermoso przeniosło się, aby znaleźć dla niego nowe mieszkanie. Serie A, a przede wszystkim Premier, były ulubionymi miejscami docelowymi dla finansowych potęg swoich klubów. Wśród Anglików wyróżnia się Aston Villa, jedna z drużyn, z którą toczyły się negocjacje.

I pojawia się Arabia

Ponieważ wszystko było do rozwiązania, do drzwi centrum zapukała Arabia. Oferta, która może nawet podwoić pensję w Sportowcy w lidze, która nie waha się kąpać graczy w złocie, ale w której trudno płacić wysokie kwoty transfery. W tym przypadku, inaczej niż miało to miejsce w przypadku Correi, nie będzie to konieczne po wygaśnięciu umowy. Z tego powodu Arabia może być rozwiązaniem na przyszłość Hermoso.Źródło

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here