PBKS vs DC IPL 2024 Drugi mecz Aktualizacja NA ŻYWO: Punjab Kings Shikhara Dhawana zmierzą się z Delhi Capitals Rishabh Pant o 15:00

Indyjska Premier League (IPL) 2024 w dalszym ciągu nabiera tempa po podwójnym meczu w drugim dniu, zapewniając fanom krykieta ekscytujące popołudnie i wieczór pełen akcji.

IPL

Królowie Pendżabu witają stolice Delhi

Królowie Pendżabu witają stolice Delhi

W pierwszym meczu dnia drużyna Punjab Kings (PBKS) inauguruje swój nowy stadion krykietowy Maharaja Yadavindra Singh International Cricket Stadium w Mullanpur w stanie Mohali, gdzie będzie gospodarzem Delhi Capitals (DC).

Obie drużyny mają jeszcze na koncie pokonanie IPL, przy czym PBKS nie doszedł do finału w 2014 r., a DC uległ porażce w 2020 r. Ich bilans bezpośrednich spotkań jest wyrównany i każdy z nich odniósł 16 zwycięstw w 32 poprzednich spotkaniach.

Nowy początek dla kolkata Knight Riders i Sunrisers Hyderabad

Później wieczorem uwaga skupia się na Eden Gardens w Kalkucie, gdzie drużyny Kolkata Knight Riders (KKR) i Sunrisers Hyderabad (SRH) rozpoczynają kampanie IPL 2024.

W zeszłym sezonie KKR zakończyło rozgrywki tuż przed play-offami, a SRH znajdowało się na dole tabeli. Tym razem obie drużyny będą chciały zacząć od mocnego uderzenia. KKR wzmocniło swój skład w nadziei na bardziej spójne występy, podczas gdy SRH szuka odkupienia pod nowym przywództwem.

Bitwa mocnych i słabych stron

KKR będzie uważało na odradzający się zespół SRH, chcący wykorzystać wszelkie słabości, jakie mogą znaleźć w Eden Gardens. Z drugiej strony SRH będzie analizować skład KKR, aby zidentyfikować potencjalne szanse na zdenerwowane zwycięstwo.

IPL 2024: Dzień pełen intryg

Ponieważ w obu meczach wystąpią drużyny głodne chwały IPL, dzień 2 zapowiada się na dzień intensywnej rywalizacji i ekscytującego krykieta. Czy Punjab Kings będą świętować zwycięski debiut na swoim nowym stadionie? Czy KKR może wykorzystać przewagę własnego boiska nad SRH? Odpowiedzi ujawnią się wraz z rozwojem wydarzeń na boisku.

Wybór redaktora

DRS, 23 marca: Jedno zrobione, jeszcze 73 przed nami;  RCB nie może przełamać czaru CSK i Chennai


Śledź nas w mediach społecznościowych

wiadomości Google
Kanał Whatsapp

Powiedz nam, dlaczego nie podobał Ci się nasz artykuł, abyśmy mogli go ulepszyć?

Źródło

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here