W 2023 roku iPhone 15 Pro Max zdobywa niekwestionowane zwycięstwo wśród użytkowników Apple, zyskując tytuł króla flagowych smartfonów. Ten najnowszy model z rodziny iPhone stał się sensacją na rynku, przyciągając uwagę fanów marki z całego świata. Choć jego premiera nie wywołała gwałtownych wstrząsów w przemyśle smartfonów, to zapowiedzi nowości sprawiły, że zainteresowanie znacząco wzrosło, a jednym z głównych powodów tego sukcesu jest większa liczba chętnych niż w przypadku poprzedniego modelu.

Według Ming-Chi Kuo, znanego analityka branży Apple, iPhone 15 Pro Max bije rekordy popularności, przewyższając sprzedaż jego poprzednika, iPhone 14 Pro Max. To doniesienie jest znaczące, ponieważ potwierdza, że użytkownicy Apple są gotowi zapłacić wysoką cenę za najnowszy flagowiec, choć nie jest on bezkonkurencyjny. Wydaje się, że większy ekran, mocniejszy procesor i poprawiona jakość aparatu przyciągnęły wielu entuzjastów.

Czy to oznacza, że iPhone 15 Pro Max kradnie klientów konkurencji, takiej jak Android? Niekoniecznie. Ming-Chi Kuo sugeruje, że raczej to mniejszy model, iPhone 15 Pro, może odczuwać spadek zainteresowania. Jest to zrozumiałe, biorąc pod uwagę, że Pro Max jest znacznie droższy, ale oferuje więcej funkcji. Jest też wyraźnie dłuższą pracę na baterii. To może prowadzić do pytania, czy los tego modelu będzie podobny do iPhone 13 Mini, który nie odniósł spodziewanego sukcesu.

Jednak co z podstawową serią iPhone? Pomimo minimalnych zmian w porównaniu z poprzednim rokiem, zainteresowanie wciąż jest utrzymywane na zbliżonym poziomie. Wydaje się, że prawdziwe informacje poznamy po Black Friday, kiedy to konsumenci dokonują zakupów na prezentowe okazje. To będzie moment prawdy, który pokaże, ilu użytkowników zdecyduje się na przesiadkę na nową serię smartfonów Apple.

Sam Ming-Chi Kuo przewiduje, że do końca 2023 roku zostanie sprzedanych aż 80 milionów egzemplarzy iPhone 15. To imponująca liczba, która świadczy o trwałej popularności marki Apple i jej zdolności do przyciągania klientów na całym świecie.

Jeśli zastanawiasz się, jaki iPhone wybrać w 2023 roku, odpowiedź może nie być tak prosta, jak się wydaje. Nasz poradnik zakupowy pomoże Ci dokonać właściwego wyboru, wyjaśniając, które modele są warte Twoich pieniędzy, a także które warto omijać. Niezależnie od tego, czy jesteś fanem flagowych modeli, czy szukasz bardziej budżetowej opcji, Apple ma coś dla Ciebie. Jednak bez wątpienia iPhone 15 Pro Max stoi na czele listy najlepszych wyborów na rok 2023.